2733
2739
عنوان

پدر و مادر غزاله از ایران رفتن

11078 بازدید | 145 پست

بیاین محترمانه باهم گفت و گو کنیم .اگه حوصله دارین.

بنظر من که دخترشون زنده بوده و براساس گفته های شاهدین تو دبی بوده .اینا هم بعد مرگ ارمان رفتن دبی .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خو اگه تو دبی دیدنش چرا نیاوردنش ایران؟ 

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2731

براچی باید با جون یه جون بازی کنن الکی

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

اگه زنده هم بوده نوش جونشون 

غلط کرد بچه مردم گم و گور کرد یا حتی روش دست بلند کرد

بعدم اعدامش 6 بار عقب افتاد 

هدفم این روزا لاغر شدنه.... 1400/08/01___80کیلو....1400/09/09___74.15کیلو...1400/09/24___72.950کیلو... 1400/09/30___73.600❌❌... 1400/10/20___72.200...          1400/10/30__71.750... 1400/11/4___70.600.... 1400/11/20___69.850....

ینی دستی دستی، ارمانو اعدام کردن😐🚶‍♀️

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2738

نه نرفتن اونا بخاطر مزاحمت های خانواده‌ ی آرمان رفتن مطمئن باش اگه غزاله زنده بود پدر آرمان پیداش می‌کرد 

این شایعاتو خود خانواده ی آرمان سر زبونا انداختن 

سال هاست در کنار حیواناتی زندگی میکنیم که ادعای انسان بودن میکنن 

اگر زنده بود مگه دشمنی داشتن ک قصاص کنن. 

بنظر من زنده نیس و اونها هم دیگه ایران موندن فایده ای براشون نداشت مخصوصا اینکه رضایت ندادن و خیلی از مردم سر این قضایا شاکی هستن و زندگی تو اینجا براشون سخت میشد. 

من واقعا ناراحت شدم از اعدام آرمان. روح هر دوشون شاد باشه 

اگه زنده هم بوده نوش جونشون  غلط کرد بچه مردم گم و گور کرد یا حتی روش دست بلند کرد بعدم اعدام ...

یعنی الکی الکی بچه مردمو اعدام کردن اشکال نداره؟؟😐😐😐😐😐😐خوبه گفتم محترمانه ولی مثل اینکه بلد نیستی 

من فقط میخوام بدونم چه حرفایی زدن اون روز که باعث شده آرمان اونقد عصبی بشه که غزاله رو کتک بزنه در حد مرگ

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2706