2733
2734

بعد شیر خوردن باید بخوابه؟تا چند ماهگی اینطوره؟

اگه نگیم و نخندیم🤷‍♀️پیاز میشیم میگندیم🤦‍♀️

تا ۶ ماهگی اسیرم کرد فقط گریه و شیر و دل درد و 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببین اگه نوزاد زیر سه ماه داری و میخوای شیر خودتو بدی کارت فقط باید شیر دادن بهش باشه، یه وقت زیر سینه در حال شیر خوردن خوابش میبره یه وقتم بعدش.

فقط چند تا نکته نوزادت باید عمیق مک بزنه و توجه کن ببین صدای قورت دادنشو میشنوی یه وقت ممکنه یه ربع پیش بهش شیر دادی ولی بازم میخواد بهش بده، اگه میبینی خیلی بی قراره و از زیر سینه میاد بیرون بازم زیاد گریه میکنه و مک عمیق نمیزنه و صدای قورت دادنشو نمیشنوی یا اینکه خیلی زود زیر سینه خوابش میبره، یعنی یا نمیتونه شیر بخوره به دلیل سفت شدن شیر در سینه مادر که باید شیر دوش استفاده کنی و کیسه آب گرم تا نرم بشه،

یا شایدم یه صورت طبیعی شیرت کمه خلاصه با دکتر مشورت کن شاید لازم بشه شیر خشک بدی ولی زود تسلیم نشو

2738
مثلا بعد شیر خوردن و پوشک عوض کردن دلیل گریه چیه

دلدرد،سوختگی پا ،رفلاکس پنهان ،کولیک،دردگوش، شایدم شما فکر  میکنی سیر شده شیرت کم بوده بچه گرسنه است  ،حتی گرم و سرد بودن‌محیط 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌