2733
2734

من بعضی از جاهای بدنم گوشت اضافه ریز داره و به بابام رفتم و اصلا اذیتم نمیکنه اما نمیدونم چرا دیروز که رفتم حموم یه گوشت اضافه کوچیک که نزدیک کشاله رانم هست یکم قرمز شد و یکم میسوزه؟ از دیشب فکرم درگیره که یعنی چیشده نمیدونم چرا اینجور شد خطرناکه برم دکتر یا خوب میشه؟

تا جایی که نفس میکشی بخند و تاجایی که زندگی میکنی عشق بورز   

تو سایت nobat میتونی از دکترا بپرسی یه روزه ج میدن معمولا.

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
گوشت اضافه روى پوست يا غده هاى كوچك چربى زير پوست؟

گوشت اضافه روی پوست نمیدونم چرا این ا دیشب میسوزه و یکمم قرمز شده من کلا گردن و زیر بغلمم داشت اصن درد نداشتم

2740
عادیه عزیزم اگه خیلی اذیتت میکنه برو همشون رو بردار ولی چیز خاصی نیست

خیلی ممنون فدات بشم خیلی لطف کردی راستش چند تا ریز گردن و زیر بغلم وبرداشتم این یکم گنده تر بود ترسیدم اما یهو از دیشب یکم میسوزه جالبه که این همه سال هیچ کدوم نمیسوخت پس چیزی نیس اره یه روز میرم اینم میسوزونم  

گوشت اضافه روی پوست نمیدونم چرا این ا دیشب میسوزه و یکمم قرمز شده من کلا گردن و زیر بغلمم داشت اصن د ...

ان شاءالله چيزى نيست 

‏حقارت آدما رو میشه از حرفایی که پشت سر بقیه میزنن  تشخيص داد…