2737
2739
عنوان

خیلی حس بدی بهم داد

| مشاهده متن کامل بحث + 1174 بازدید | 111 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
والا من ۴ سال ازدواج کردم یه بار جلو شوهرم بینیم و تمیز نکردم اونوقت تو چه انتظاری داری 

این غیر عادیه 

یعنی سرما خوردی یا حساسیت داشته باشی همسرت نباید ببینه؟! ازدواج یعنی شریک هر لحظه هم بودن

برای یک ابریزش بینی همسر تحمل نکنه یا ما بترسیم بهش نشون بدیم پس برای مسائل بزرگتر انظار شراکت نداشته باشیم 

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت ما را غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻
2740
خوب بعضیا بدشون میاد شوهرمنم بدش میاد میگه برو دستشویی کلا بینیتو خالی کن!ولی زیاد حساس نباش توام یه ...

اخه میدونم زنگ نمیزنه تا من نرم سراغش خیلی پرو شده دوبار اخر رفتم منت کشی الان خیلی سوار شده سرم

وا پسره ی تیتیش مامانی😒 بینی تمیز کردن که اشکالی نداره

تو هم دیوونه بودی با وجود سرماخوردگی پاشدی رفتی دیدنش میشستی استراحتتو میکردی 

این زمین خانه ی حیرانی نیست                                                                         غیر یک شوخی کیهانی نیست
چه دلیل چرتی!!!اولش فکر کردم دستمالو کردی تو سوراخای بینیت بهش حق دادم ولی بعد فهمیدم فقط پاک کردی. ...

نه بابا فین نکردم تازه گفتم بینیم یکم پوست پوستی شده چون سرما خوردم باز گفت نه تو خونه تمیز میکردی

2706