2733
2739
عنوان

شوهرمو بکشم بندازم تو سطل زباله

| مشاهده متن کامل بحث + 2096 بازدید | 110 پست
عزیزم از کجا فهمیدی بهت خیانت میکنه شوهر منم به خارج کار میکنه

از ضبط تماس روی گوشیش مکالمشونو گوش کردم تو خارج خیانت نکرده بود سمنان زنگ زده بود به این زنای خراب مکانش جور نشده بود برا رابطه 

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونجا خیانت میکنه

نه اولین بارش بود بخاطر رابطه م.قعدی تو سمنان میخواست خیانت کنه که نشده، 

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            
2731
از ضبط تماس روی گوشیش مکالمشونو گوش کردم تو خارج خیانت نکرده بود سمنان زنگ زده بود به این زنای خراب ...

حالا که جور نشده پس خیانت حساب نمیشه شوهر منم زیاد دنبال اینجور چیزاس به نظرم ولی تا حالا موفق نشده

حالا که جور نشده پس خیانت حساب نمیشه شوهر منم زیاد دنبال اینجور چیزاس به نظرم ولی تا حالا موفق نشده

اره ولی الان چهار روز فهمیدم از خواب و خوراک افتادم دارم داغون میشم 

2738
بعد زنگ بزنی مامانش بگو بیا پسرتو جمع کن ببر

مامانشم با پسرش میزارم دم در😊😊😋

عزیزم از ناراحتیش اینکارو کرده ربطش به نخواستن شما چیه؟مگه گف دیگه نمیخوامت درسته رفتارش اشتباهه ولی خیلی ناراحتو غصه داره 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
خانم نازا

شما واقعا مشکل دارین این چه حرفیه زدی اون خودش میتونه به خودش بگه نازا ولی شما این حق رو ندارین گیرایی شما ضعیف تره نمیدونی با کسی که مشکل داره فکرش به هم ریخته ارتباط برقرار کنی متاسفم برات

بخاطر خیانتش هنوز خودش نمیدونه من فهمیدم دارم دیوونه میشم خونه هم نیس خفش کنم رفته کشور رومانی 

ای بابا اون رفته کشور دیگ ک دوباره خیانت میکنه 

کارش چیه 

چرا تو باهشا نمیری؟

خیانتشو جن سی بود چطور فعمیدی

2706