2733
2739
عنوان

اینستاگرام چه جای بدیییی شدههه😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 2004 بازدید | 165 پست
خب اون مشکل مرد هاست  میدونید چون از اول محدود بودن این میشه نتیجش  خودارضایی هم صرفا چی ...

شما دیگه زیادی روشنفکری،چرا مشکل مرداست؟ 

خب اگه زن میگه من دوست دارم لخت عکس بزارم ،مرد هم می‌تونه بگه منم دوست دارم ببینم ،مشکل اولیه زنه هست وقتی خودش رو عرضه می‌کنه مشتری هم پیدا میشه براش،تا جنسی نباشه مشتری هم وجود نخواهد داشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کلا به کسی کاری ندارم و برام مهم نیست واقعا  نمیدونم شاید شما درست میگین

خب تو اینجوری هستی عزیزم، معنیش این نیست همه اینجورین….شما باید کل جامعه رو در نظر بگیری نه فقط خودتو.

چون داری تو همین کل زندگی میکنی،همسر ایندت از تو همین جامعه هست. همکارات و…..

من و خدا💫
2728
شما دیگه زیادی روشنفکری،چرا مشکل مرداست؟  خب اگه زن میگه من دوست دارم لخت عکس بزارم ،مرد هم می ...

مشکل از جامعه بیمارگونه ماست قطعا 

اگه از اول همه چیز اصولی و طبق فرهنگسازی پیش میرفت قطعا اینجوری نباید میبود. 

خب تا وقتی خریداری هم نباشه قطعا جنسی به فروش نمیره. 

یه بار یه خانومی اینجا میگفت همسر من با دیدن عکس بلاگر ها حتی با لباس تحریک میشه و قبل از رابطه میره این عکس هارو میبینه تا تحریک بشه بعد میاد پیش من. خب حالا شما بگید مقصر اون بلاگره بوده یا همسر ایشون؟ 

ببینید محدودیت همه چیزو بد تر میکنه 

اگه از اول دختر و پسر تفکیک نشده بود قطعا الان شرایط خیلی بهتر بود 

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            
2738
مشکل اینجاست همه خودشون رو زدن به خواب دقیقا میدونن این کارا عواقب داره ولی چون خودشون انجام میدن دف ...

من فقط یه پروفایل داره اینستام که عکس خودمه ، نه پست میذارم،نه استوری. 

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            
شاید کارگر جنسی‌ه 

خب خیلی براشون سود داره مگه بده😂😂

خاطراتی هست که آدم‌هایش رفته‌اند این خاطرات غم انگیز است، ولی آن خاطرات که آدم‌هایش حضور دارند اما شبیه گذشته نیستند بسیار دردناک تر است
2706