2737
2734
عنوان

بی شرف کیه؟؟

169 بازدید | 14 پست

بی شرف میدونین کیه ؟؟اون اقایی که ۱سال باهم بودیم بعد چند ماه کات کردیم خودش برگشت سمتم ..حتی من رفتم واسه تولدش کادو گرفتم بهش گفتم بیا کادوت ببر نیومد منو حتی ببینه ..و هردفعه پیچوند و یکدفعه رابطه رو قطع کرد الانم فکر کنم با یکی دیگست ..خب تو تگه اینجور بودی چرااا خودت اومدی سمتم دوباره؟!!!!بیشرف اگه نیس پس کیه ؟؟!!!

فردی که شرف ندارد را بی شرف گویند

یکبار برای همیشه دوس پسر نامزد نیس،شوهر عقدی نامزد نیست دوران عقد میگن به بعد از عقد نه نامزدی 🥴نامزد یعنی خانواده دور هم جمع شدن با مهمونی یا بی مهمونی،رسما اعلام شده این دو نفر نامزد هستن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
واقعااا دلم میخواد برم فحشش بدم

همین که متوجه اشتباهت شدی خوبه .مواظب باش کسی که یک بار ترکت کنه ادمی نیست بتونی بهش تکیه کنی ..انشالله قلبت اروم میگیرم و عشق واقعی رو پیدا میکنی کسی که ۱ثانیه هم ترکت نکنه 

قربان وفای سگ ♥️

بی شرف کسیه ک نمک میخوره نمکدون میشکونه 

از همه چیز بگذری از لذت های دو نفره بگذری همه وقت و انرژی و عمر رو به پاشون باشی بخاطرشون تو روی همه وایسی حتی خانواده پشتشون همه جور در بیای شریک غم و غصه شون باشی بعد چند سال چهره واقعی اشغال بودنش رو نشون بده حرمت و احترام رو نگه نداره ولی بازم تو حرمت اون نون و نمک رو نگه داری حرمت موس سفیدشو نگه داری هیچی نگی هیچی 

اونجاست ک میفهمی طرف بی شرف پست فطرت نمک نشناس و..................کلی چیزای دیگست

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
2706