2737
2734

۶تومن

مامانِ کارِن وهاکان❤اگه به امید طرح مسائل بارداری و زایمانتون اومدین این سایت باید بگم اشتباه اومدین اینجا دیگه سایت قدیم نیست اینجا پاتوق یه عده بچه اس که الگو و رهبرشون بی تی اس هست نصف پربازدید های اینجا یا بی تی اس هس یا خیانت یا حس شیش یا هم بعضی کاربرای الکی معروف داریم که هنرخاصی ندارن حرف خاصیم نمیزنن همینطوری پربازدید میشن مثلا با تعریف کردن چندتا جوک بی مزه  پس لطفا به امید راهنمایی بارداری زایمان اینجا تاپیک نزنین  اینجا جای عجیبیه اینجا هیچکس رو پیدا نمیکنی که هم جنس خودشو دوس داشته باشه یا به جنس خودش ارزش بده اینجا حتی دختر۱۸ساله که عروسی کرده تا زن ۳۰ساله میخوان بچه اولشون تحت هرشرایط پسرشه یکی چون داداش نداره خودش یکی بابانداره یکی ازبچگی پسر دوس داشته یکی روحیاتش پسرانس یکی مادرشوهرش پسردوس داره خلاصه هیچکس دختردوس نداره دلیلش میدونی چیه؟متاسفانه خیال راحت و ارزشمندی زندگیو وابسته به داشتن پسربچه میدونن منطق همشونم اینه اولی پسر باشه دومی حتما دختر تا دخترم داداش بزرگترداشته باشه اینو تو مغز زنگ زدتون فرو کنین هیچ دختر و هیچ زنی آقابالاسرنیاز نداره به خودش آزادی بدی مثل ادم زندگی خواهد کرد  من مخالف  جنسیت پسر نیستم اتفافا هرپدرمادری حق داره از هردوجنسیت داشته باشه ولی نه اینکه اولی حتمااا پسر باشه چون پسر مهمتره و لازم بقای زندگیه 🥴خوش باشین❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من دو سال پيش ايمپلنت كردم سه ميليون. و پونصد

درد خاصي نداشت فقط خيلي تعداد جلساتش زياد بود خسته شدم 

الانم خوبه راضي ام مشكلي ندارم اما من باهاش حال نميكنم همش احساس ميكنم يه پيج تو دندونمه و يك دندون ندارم احساس بدي دارم همش هم ميگم يه جسم مرده است چه فرقي با دندون مصنوعي داره

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

سلام مامان من ایمپلنت کرده راضی هست دو تا دندان که دیگه در نمیومد شد 16میلیون ایمپلنت کرد اگه دندانت خراب نیست و میتونی باهاش غذا بخوری دندانت ایمپلنت نکن چون عین دندان خودت نمیشه

2738
انجام دادین؟ راضی بودین 

جنسها فرق میکنه هرچی گرونوتر بهتر

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
سلام مامان من ایمپلنت کرده راضی هست دو تا دندان که دیگه در نمیومد شد 16میلیون ایمپلنت کرد اگه دندانت ...

نه خراب شده 

عصب کشی هم کرد دکتر ولی درست نشد همش باد می‌کنه دکتر گفت باید بکشی 

من دو سال پيش ايمپلنت كردم سه ميليون. و پونصد درد خاصي نداشت فقط خيلي تعداد جلساتش زياد بود خسته شد ...

یعنی باهاش راحت غذا اینا نمیخوری؟

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
یعنی پیچ رو کامل حس میکنید یا تلقینه؟

نه همش تلقينه خودمه

اصلا هيچي احساس نميكنم

مثلا با نوك چنگال ميزنم به دندونهاي ديگه ام يه حسي داره به اين دندون ايمپلنتي ميزنم حس نداره خوشم نمياد اما چاره اي نيست ديگه 

در كل اصلا نه متوجه اش ميشم نه اذيتي دارم فقط خودم خوشم نمياد

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2706