2733
2734

منظورت از بچه نوزاده

♡منو در تاپیک های فان و خاطره خنده دار تگ کنید♡ ◇آدرس آنلاین شاپم : online_shap_radman◇ ♧آدرس آتلیه آنلاینم : atelier_online♧ ☆به نیرو جهت کار در آنلاین شاپ نیازمندیم☆ □درخواست دوستی قبول نمیکنم□•°تیکر برای شب یلدا هست°•

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند ماهشه؟ منم هنوز سوراخ نکردم .من ب خاطر اینکه اینترنت نوشته بود تو ماه های اول نکنین ،منم نکردم ولی اون روز دکتر گفت قبل ۴۰ بهتره سوراخ کنین.

اره اذیت میکنه چند روزی

2731

خب بالاخره درد داره دیگه بچه ام اذیت میکنه اما بعد سوراخ کردن گوشش باید تا یه مدت هی گوشواره رو تو گوشش بچرخونی و وازلین بزنی تا عفونت نکنه موقع درآوردن اون گوشواره هم که خودشون زدن تو گوش یه ذره باز دردسر داره

دوستان هر تاپیک ویا نظری از این تاریخ(1400/12/0) به قبل بوده برای من نیست واسه دوستم بوده و این کاربری از همون تاریخ (1400/12/0)به بعد برای من شده 
2738
یادم نمیره ۷ سالم بود مامانم ب زور با کتک گوشام سوراخ کرد ولی خیلی قبل ترا با سوزن میکردن

منم 7 سالگی سوراخ کردم البته من رفتم درمونگاه اتفاقا خودم به زور میخواستم سوراخ کنم😅

دوستان هر تاپیک ویا نظری از این تاریخ(1400/12/0) به قبل بوده برای من نیست واسه دوستم بوده و این کاربری از همون تاریخ (1400/12/0)به بعد برای من شده 
18 ماهشه

مراقبتش سخته 

♡منو در تاپیک های فان و خاطره خنده دار تگ کنید♡ ◇آدرس آنلاین شاپم : online_shap_radman◇ ♧آدرس آتلیه آنلاینم : atelier_online♧ ☆به نیرو جهت کار در آنلاین شاپ نیازمندیم☆ □درخواست دوستی قبول نمیکنم□•°تیکر برای شب یلدا هست°•
2706