2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی قشنگن 

فقط چرا من یاد خاله سوسکه میوفتم دو تا طرف صورتشون موهارو اونطور میکنن این چرا از مد نمیوقته اخه

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
حنا بندون مخصوص تورک ها نیس؟؟مگه کورداهم حنا دارن؟؟

وا

اتفاقا من فک میکردم فقط مخصدص کورداس وتورک هاندارن این رسمو جالب شد

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
خیلی قشنگن  فقط چرا من یاد خاله سوسکه میوفتم دو تا طرف صورتشون موهارو اونطور میکنن این چرا از ...

ولی من انقدر خوشم میاد 😍 به نظرم بانمکه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
2738
اره....تقریبا همه حنا دارن 🤣

من فقط تو تورکیه آذربایجان و قزاقستانو ترکمنستان دیده بودم همچین رسمی😶تو شهر ماهم فقط آهنگ‌تورکی میذارن میرقصیم آهنگای فارسی یا غیر زبان تورکی ممنوعه تو مراسممون! چه جالب

اراده کردم که تا شب یلدا که مراسمم هم هست به وزن64برسم😍😍✋از امروز به خودم قول میدم که واس رسیدن به وزن دلخواهم از هیچ ویز دست نکشم وزن فعلی:۷۰ قد:۱۶۹ وزن هدف:۶۴ که البته بازم ادامه میدم تا وزنم به۶۰برسه     ۱آذر:۶۹

چون خودش خوشگله همه چی بهش میاد 😌

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
وا اتفاقا من فک میکردم فقط مخصدص کورداس وتورک هاندارن این رسمو جالب شد

من فقط تو مناطق تورک نشین همچین چیزی دیدم! تو تورکیه و اذذبایجان

اراده کردم که تا شب یلدا که مراسمم هم هست به وزن64برسم😍😍✋از امروز به خودم قول میدم که واس رسیدن به وزن دلخواهم از هیچ ویز دست نکشم وزن فعلی:۷۰ قد:۱۶۹ وزن هدف:۶۴ که البته بازم ادامه میدم تا وزنم به۶۰برسه     ۱آذر:۶۹
2706