2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زبان ایران هست و ملی غریبه هم نداره 

اینهمه نژاد پرست بودن هم خوب نیست طبیعیه که هرقومیتی به زبان خودش اهمیت داده ک تاالان زبان خودرو زنده نگه داشته!!زبان ملی روهم قومیت ها تعیین نکردن بلکه دولت یا سیاست این زبون رو تایید کرده!!اگه به ما بود زبون تورکی رو زبان ملی اعلام میکردیم! ولی درکنارش زبان فارسی هم یاد میدیم ب بچه هامون

اراده کردم که تا شب یلدا که مراسمم هم هست به وزن64برسم😍😍✋از امروز به خودم قول میدم که واس رسیدن به وزن دلخواهم از هیچ ویز دست نکشم وزن فعلی:۷۰ قد:۱۶۹ وزن هدف:۶۴ که البته بازم ادامه میدم تا وزنم به۶۰برسه     ۱آذر:۶۹
البته کم کم جمع شد این رسمه

ن والا ماهنوز داریم توسنندج

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
2731
شهریار شاعر بزرگ معاصر از تبریز بود هم آذری شعر داره هم غزلیات فارسی  شما احتمالا تبریز آمریکا ...

عجب!!هرخانواده ای یه عادت و سبک و رسمی داره ما اول از هرچیزی به زبان تورکی اهمیت میدیم و شدیدا هم روش تعصب داریم!

اراده کردم که تا شب یلدا که مراسمم هم هست به وزن64برسم😍😍✋از امروز به خودم قول میدم که واس رسیدن به وزن دلخواهم از هیچ ویز دست نکشم وزن فعلی:۷۰ قد:۱۶۹ وزن هدف:۶۴ که البته بازم ادامه میدم تا وزنم به۶۰برسه     ۱آذر:۶۹
ان مخاطبین شما هی میگن ما ترکا فقط داریم ما کوردا فقط داریم عزیز این لباسا کل ایرانه نه ناحیه خاص مخ ...

شما کسی رو دیدید تو بندرعباس لباس کردی بپوشه!!!؟

یا تو گیلان لباس بلوچی بپوشه؟؟

هر قومی لباس و زبان و موسیقی و فرهنگ و ... خودشو داره و این تضادی با وطن دوستی نداره 🌸

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
کل ایران جشن حنابندون دارن مخصوص کردها و ترک ها نیست از خودشون چیز در میارن

دقیقا، من ترکم، تو منطقه کردستان بودم، تهران و مشهد و سمنان و شمال هم عروسی رفتم... همشون حنابندون رو دارن

البته شاید نخوان برگزار کنن ولی دلیل بر رسم نبودنش نیست🌸

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
اینهمه نژاد پرست بودن هم خوب نیست طبیعیه که هرقومیتی به زبان خودش اهمیت داده ک تاالان زبان خودرو زند ...

جمله اولت بیشتر به خودت میخوره ، *دولت ،سیاست* فارسی و انتخاب کرده🤦‍♀️بد نیس اطلاعات عمومیت و یه خورده بیشتر کنی و از رو تعصب هی حرف سر هم‌نکنی

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
2738

ما گیلک ها هم حنابندون داریم 

من فکر کردم فقط این رسم برای خودمونه کرد ها و ترک ها هم دارن؟؟

با افتخار گــیلکم❤️اصالتم‌ را میرزا کوچک خان جنگلی، پروفسور سمیعی ، محمد نامجو ، دکتر آذر اندامی و.. فریاد میزنند 🌿 زنده باد ایرانم💚🤍❤️ما گیلکا یه ضرب المثل داریم ننم اَنَ دِ لَ چه مارغانه بزه مفهوم؛ نمی دونم این چه توطئه ای کرده حکایت خیلیاست!،،رشتِ کُرم ایته‌ دسته گولم‌ 🌿‌‹توتمام‌منی،تمام‌پیداوپنهانم تمام‌داشته‌ونداشته‌ام تنهایت‌نخواهم‌گذاشت تاآن‌سوی‌ابدیَت E❤️P...