2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دقیق تعریف کن و وضعیت رو بگو. بارداری،

یه نفر خواب دیده که یه گردنبند طلا دستشه و میگه این گردنبند مال رویا (یعنی من) هست. نمیدونم تعبیرش چیه

میشه برای براورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستین؟...ممنونم
2740
😅😅😅

تعبیر خواب زدم😅🤦🏻‍♀️ دیدی خودم یه پا معبرم

ﮔﺮﺩﻧﺒﻨﺪ ﺑﺮﺍﯼ ﺯﻥ, ﻧﺸﺎﻧﻪ ﺯﻳﺒﺎﻳﯽ ﻭ ﺯﻳﻨﺖ ﺍﺳﺖ. ﮔﺮﺩﻧﺒﻨﺪ ﺩﺭ ﺧﻮﺍﺏ ﺑﺮﺍﯼ ﺯﻥ, ﺑﻪ ﺷﻮﻫﺮ ﻳﺎ ﭘﺴﺮﺵ ﻧﻴﺰ, ﺗﻌﺒﻴﺮ ﻣﻴﺸﻮﺩ. ﺩﻳﺪﻥ ﮔﺮﺩﻧﺒﻨﺪ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺮﺩﯼ ﮐﻪ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ, ﺑﻪ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﺍﻭ ﻭ ﺍﮔﺮ ﺯﻥ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ ﻭ ﺯﻧﺶ ﻧﻴﺰ, ﺑﺎﺭﺩﺍﺭ ﺑﺎﺷﺪ ﺑﻪ ﺗﻮﻟﺪ ﻓﺮﺯﻧﺪ ﭘﺴﺮ ﺗﻌﺒﻴﺮ ﻣﻴﺸﻮﺩ.

یه نفر خواب دیده که یه گردنبند طلا دستشه و میگه این گردنبند مال رویا (یعنی من) هست. نمیدونم تعبیرش چ ...

اون نفر چه نسبتی باهات داره؟ از سمتش برات خیر بزرگی پیش میاد آن شاءالله شاید خواستگار خوب جور کنه

تعبیر خواب زدم😅🤦🏻‍♀️ ﮔﺮﺩﻧﺒﻨﺪ ﺑﺮﺍﯼ ﺯﻥ, ﻧﺸﺎﻧﻪ ﺯﻳﺒﺎﻳﯽ ﻭ ﺯﻳﻨﺖ ﺍﺳﺖ. ﮔﺮﺩﻧﺒﻨﺪ ﺩﺭ ﺧﻮﺍﺏ ﺑﺮﺍﯼ ﺯﻥ, ﺑﻪ ...

ممنون عزیزم 😅😅😅

اون نفر چه نسبتی باهات داره؟ از سمتش برات خیر بزرگی پیش میاد آن شاءالله شاید خواستگار خوب جور کنه

از فامیلای نزدیکمون هست. ولی تو کار خواستگار جور کردن نیست. خودش سنش کمه و مجرده

از فامیلای نزدیکمون هست. ولی تو کار خواستگار جور کردن نیست. خودش سنش کمه و مجرده

اگه سنش کمه شاید تعبیر نداشته باشه بهرحال خدا رو چه دیدی فلفل نبین چه ریزه بشکن ببین چه تیزه

2706