2733
2734
عنوان

مرد خائن رو لو‌ میدید؟

555 بازدید | 23 پست

سلام دوستان ، یه خانمی چند روز قبل اومد در خونه ما و گفت شوهرش با فلان خانم ( یکی از همسایه هامون که روبراه نیست) وارد رابطه شدن ، این خانم میخواست شماره بهم بده که وقتی شوهرش اومد تو آپارتمانِ ما من بهش خبر بدم ، من قبول نکردم چون اصلا حوصله این بحثا رو ندارم ولی چون خیلی اصرار کرد یکی از همسایه های دیگه رو بهش معرفی کردم که اتفاقا پارسال از همین خانم که میگم روبراه نیست زخم خورده بود. این همسایه به شدت پیگیر ماجرا هست و دیشب حتی از اون مرد عکس گرفت (از پنجره بالا) و برا خانمش فرستاد ، 

من از تصور اینکه اون زن با اطمینان از خیانت شوهرش چقدر داغون میشه احساس میکنم این کار درستی نیست و شاید یه راهکار عاقلانه تر وجود داشته باشه ، نظر شما چیه؟ راهکاری به ذهنتون میرسه؟

نمیدونم واقعا

قصه عشقی که میگم قصه لیلی مجنونه🖤با یه روایته دیگه لیلی جای مجنونه🖤مجنون سر عقل اومده شده آقای این خونه🖤تعصب و یه دندگیش کرده لیلی رو دیوونه🖤دیوانه تو بودن هم عالمی دارد🖤🖤🖤...                                                                                   نامم را از یاد مَبَر...من با صدایت نفس میکشم🖤.                                                                                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

اگ اون اطمینانه باعث بشه بیشتر شوهرشو بشناسه و ازش جدا بشه خوبه

ولی اگ قراره همچنان باهاش ادامه بده، آره خب داغون میشه 

من پایان این تاریکی را دیده ام، روشنایی در راه است... اشک هایت را نگه دار برای گریه های از سر شوق.... 

عوضش مدرک داره از مرده

خودش خواسته اشکالی نداره

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام