2737
2739
عنوان

شوهرم دوبستع قرص خورد

| مشاهده متن کامل بحث + 810 بازدید | 57 پست
وا چه ربطي داره اصلا ميفهمي چي ميگي زود بخواب عزيزم خسته اي😂

دیگه نگی ۴همسری خوبه ها دیگه نگی آویزون  تا اینجوری جواب نشنوی   حتما به دین اسلامت ادامه بده که ۴همسری رو انجام ندی شوهرت دلش نمونه پیش یکی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا چه ربطي داره اصلا ميفهمي چي ميگي زود بخواب عزيزم خسته اي😂

مادرشوهرم برگشته به شوهرم میگه زنت فقط دهنش کار میکنه فقط بلده بخوره هیج کار از دستش برنمیاد نمیگه مادرشوهر دارم برم کمکش درحالی که من میرم کمکش کنم میگه نمی‌خوام کمک تورو

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ!:)😎
گوشی تو دستم دیده ساعت۵صبح شوهرم میرفت سرکار ماهم اونموقع خونه نخریده بودیم خونه پدرشوهرم بودیم تو ا ...

ببخشیدا اسی ناراحت نشو ولی اینکه میگن رابطه با خانواده شوهر باید حدواندازه داشته باشه همینه دیگه تو چرا با وجود این رفتارای خانوادش اونجا میمونی شب که برات حرف در بیارن بعدم لجشو از طفلک شوهرت دربیای از قدیم گفتن دوری و دوستی

2728
گوشی تو دستم دیده ساعت۵صبح شوهرم میرفت سرکار ماهم اونموقع خونه نخریده بودیم خونه پدرشوهرم بودیم تو ا ...

اون احمقه 

ولی تو باشوهرت صمیمی تر شو دعوا نکنین تا پدرشوهرت از حسادت بترکه

چقدر خاله زنکه مردک 

ببخشیدا اسی ناراحت نشو ولی اینکه میگن رابطه با خانواده شوهر باید حدواندازه داشته باشه همینه دیگه تو ...

خب من به شوهرم میگم بزار با خانوادت قطع رابطه کنم میگه نه حتی زنگ نمیزنم شوهرمو پر میکنن کتکم بزنه 

اگه در این حد هست عروسی ت رو ب تعویق بنداز برو پیش مشاور  ببین اصلا قابل حل هست مشکلت؟

رفتم کفت جدا شو بدردت نمیخوره این خانواده واین شوهر 

2740
رفتم کفت جدا شو بدردت نمیخوره این خانواده واین شوهر 

پیش دو تا مشاور دیگه هم برو 

خودت هم ی کاغذ بردار 

ی طرف خوبی های شوهرت و خانواده ش رو بنویس 

ی طرف بدی هاشون رو 

بعد مقایسه کن ببین کدوم طرف سنگین تره 

خب من به شوهرم میگم بزار با خانوادت قطع رابطه کنم میگه نه حتی زنگ نمیزنم شوهرمو پر میکنن کتکم بزنه&n ...

نه برو ولی در حد سر زدن یه ساعت برو زود برگرد بعدشم از اول نباید عادتشون میدادی که اوناهم هرجور دوستدارن رفتار کنن 

نه برو ولی در حد سر زدن یه ساعت برو زود برگرد بعدشم از اول نباید عادتشون میدادی که اوناهم هرجور دوست ...

مادرش پدرش پیرم کردن پدرش میگه فلان جام دهن مادرت من قطع رابطه نکنم؟