2737
2739
عنوان

شوهرم دوبستع قرص خورد

| مشاهده متن کامل بحث + 810 بازدید | 57 پست
آها پس خانومه هم حق داره دهن شوهرش رو سرویس کنه   هرموقع تونست  نیازهایی یه زن رو برآورده ...

خوبه والا

اسلام رو جوري كه ميخوايد تفسير ميكنيد

اون قسمت هايي كه خوبه برميداريد بقيه ش رو ميديد به حيوون هاي جنگل

انتقاد سازنده تون رو براي خودتون نگه داريد😉فقط خانم هاي بالاي ٣٠سال استثنا هستن😅
تا یکی تاپیک میزنه سریع نرسوننیش به جدایی و طلاق خب استارتر سربه سرش نزار پدرشوهرت رو چه حسابی این ...

گوشی تو دستم دیده ساعت۵صبح شوهرم میرفت سرکار ماهم اونموقع خونه نخریده بودیم خونه پدرشوهرم بودیم تو اتاق ساعت۵صبح شوهرم میرفت سرکار چراغ زد خابم پرید اومدم نی نی سایت من نه تل دارم نه اینیستا نه وات پدرش گفت زنت ۵صبح معلوم نیست با کی میحرفه برو پرینت بگیر

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ!:)😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه چقدر عید عقد کردم از اونموقع همش خانوادش بهم یی احترامی کردن همش گینه شده تو دلم باباش بهم گفت&n ...

بزار منطقی بهت بگم دختر خوب برگرد ببین کجاها اشتباه داشتی 

چه رفتاری نشون دادی که بی احترامی میکنن خودت رو دست پایین نگیر برید مشاوره دراولین فرصت

2728
گوشی تو دستم دیده ساعت۵صبح شوهرم میرفت سرکار ماهم اونموقع خونه نخریده بودیم خونه پدرشوهرم بودیم تو ا ...

پدر شوهرت بيماره عزيزم 

ولي تو زندگيتو خراب نكن

انتقاد سازنده تون رو براي خودتون نگه داريد😉فقط خانم هاي بالاي ٣٠سال استثنا هستن😅
بزار منطقی بهت بگم دختر خوب برگرد ببین کجاها اشتباه داشتی  چه رفتاری نشون دادی که بی احترامی م ...

کلا خانواده عجیبی هستن گوشی دستم باشه میگن دوسپسر داریم شوهرمو پر میکردن کتکم میزد

2740
خب تو که اسلام دوستی شوهرت چندتا زن داره؟؟.  

من نگفتم تو عقد شوهرم خرج منو بده

همين الانشم خودم از پس مخارجم برميام

اويزون نبودم كه شاهزاده ي روياها بياد برام😁

پدر شوهرت بيماره عزيزم  ولي تو زندگيتو خراب نكن

شوهرم گفت اون خیلی غیرتیه از غیرتش فکرای بد میکنه الان مادرم هم گوشی دستش باشه فکر میکنه با مرد حرف میزنه تو به دل نگیر راستی پدرشوهرم بهم گفت ...دهن مادرت

من نگفتم تو عقد شوهرم خرج منو بده همين الانشم خودم از پس مخارجم برميام اويزون نبودم كه شاهزاده ي ر ...

منو شوهرم نزاشت کار کنم چقدر اصرار کردم بزار کار کنم فقط میگه نه 

شوهرم گفت اون خیلی غیرتیه از غیرتش فکرای بد میکنه الان مادرم هم گوشی دستش باشه فکر میکنه با مرد حرف ...

ببين يه سري ادم ها بيمار رواني ان كه به همه چي شك ميكنن

مشكلشونم اينه فك ميكنن حرفشون درسته

از اينا بايد فاصله بگيري همين

من نگفتم تو عقد شوهرم خرج منو بده همين الانشم خودم از پس مخارجم برميام اويزون نبودم كه شاهزاده ي ر ...

تو که اویزون نیستی  چرا شوهرت میره دنبال کارهای مادرش ناراحت میشی.  همون اسلام مگه توصیه نکرده مادرو پدر خیلی مهم اند ببین منو الکی ذهن استارتر رو منحرف نکن. زنی که شوهرش خرجش میکنه آویزون نیست یه زن خانه داره.  

شعور هم خوب چیزیه 😁🙄

ببين يه سري ادم ها بيمار رواني ان كه به همه چي شك ميكنن مشكلشونم اينه فك ميكنن حرفشون درسته از اين ...

خب منم میگم به شوهرم نه برم خونشون نه بیان خونمون باز کتکم میزنه غلط میکنی دستور میدی من پدرومادرم میان توام باید بری دیدنشون آخه منو خیلی اذیت کردن 

تو که اویزون نیستی  چرا شوهرت میره دنبال کارهای مادرش ناراحت میشی.  همون اسلام مگه توصیه ن ...

وا

چه ربطي داره

اصلا ميفهمي چي ميگي

زود بخواب عزيزم خسته اي😂