2733
2739
عنوان

منو مامانم از گروه فامیلی لف دادیم پیام زن عموم++شات

| مشاهده متن کامل بحث + 66421 بازدید | 203 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گروه خانوادگی ما هم به همه چی میخوره جز گروه خانوادگی همش پره چیزای سیاسی و ... بعد جالبه تو مهمان ...

اره پیام هاشون هم خیلی مزاحم درسم بود 😒

خانوم معلم آیندم😍‌ واسه حاجتم میشه صلوات بفرستید؟🌹
چقدر شما ندیده بازی در میارین  فرق بین لف یا لفت چیه؟ تازه من اکثر مواقع میبینم میگن لف این ک ...

معلم هستن عزیزان نی نی سایتی😂😂

2728
جواب شونو نده منم متوجه شدم که مخفف گفتی 😆😆چون قراره تا تاپیکت بازه بیان بهت بگن که لفت درسته نه ل ...

اره والا اصل موضوع رو ول کردن🤣

اره ب خدا🤧🥴

ببین بنویس درسام سنگینه نزدیکه امتحاناته میخوام درس بخونم بعد اتمام امتحانات برمیگردم دیگه عضو نشو

دلم میخواد خونه م زوتر ساخته بشه وسیله های بنجلم بچینم توش خودمم وسط قالی دراز به دراز بیوفتم هر کس زنگ زد گفت کجای بگم خونه خودم 😭😭😭ای خدا یعنی میشه 😔😔پسرم سر تو حافظه حوصله توان زانو کمر دندون مو همه چیزم نابود شد اگه زنت نذاره بیایی ببریتم دکتر خودم جررررررش میدم 😑😑😑
2740

عزیزم کار خوبی کردین هرکاری که باعث میشه آرامش داشته باشین رو انجام بدین هرکسی هرچیزی هم گفت براتون مهم نباشه چون اینجور آدما هدفی جز فضولی کردن تو زندگی بقیه ندارن و از نظر روانی مشکل دارن ولی شما هدفای بزرگتری مثل همین آرامش داشتن دارین حالا هرچی میخوان و هرطور میخوان رفتار کنن مهم نیسن

بگو والا خبرا میرسه ک گویا هم گروهیا اونجوری ک نشون میدن نیستن و پشت سرمون بدگویی میکنن  دیگه مام ترجیح دادیم نباشیم البته دور از جون شماها 😉🙃

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
لفت

خلاصه کرده...زن عمو=زنمو   لفت= لف

هفتادیم...تا وقتی مخاطبم نیستی ریپ نزن دوست عزیز/  خواستند ما را دفن کنند، دریغ از این که ما بذر بودیم/خودت باش...کسی هم خوشش نیامد؛ نیامد...اینجا کارخانه مجسمه سازی نیست/ به خودت کمی اهمیت بده! وگرنه لابه‌لای زندگی از بین می‌روی و هیچکس هم نمی‌فهمد...
بگو والا خبرا میرسه ک گویا هم گروهیا اونجوری ک نشون میدن نیستن و پشت سرمون بدگویی میکنن  دیگه م ...

وای خدا شاهده دلم میخواد همینو بگم ولی مامانم دعوا میکنه میگه بی احترامی نکن🤮