2733
2734
عنوان

منو مامانم از گروه فامیلی لف دادیم پیام زن عموم++شات

| مشاهده متن کامل بحث + 66421 بازدید | 203 پست
منم تو دوتا گروه خانوادگی عضوم یکی فامیلای خودمون یکی هم فامیلای شوهرم برا ما چرا فقط عکس و کلیپ م ...

قدر فامیل با فرهنگت بدون!!!  

یه بار برادر شوهرم منو تو گروه فامیلی شون عضو کرد  منم از خدا خواسته تو گروه موندم ببینم چه خبره!!   تا هفته اول همه چی خوب بود بعد یکدفعه دعواشون شد انقدر پریدند به هم و چیز گفتند و آبروی هم بردند و من کیف می کردم!! آخه مادرشوهرم عادت داره همش بگه ما خیلی با هم خوبیم و ما فلانی و همش رفت و آمدهاشون تو سر من بزنه!!!  

آخرش هم مدیر گروه یکی یکی همه رو از گروه انداخت بیرون من جز چند نفر آخر بودم بعد گروه کلا منحل کرد!!!    خودشون هم تحمل خودشون نداشتند!!!   من چطوری تحملشون می کردم!!!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مام تا یه ماه پیش ۴ تا جاری بودیم الان شدیم ۵ تا

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2728

ولش هرجوری راحتی طی کن

من تو گروه فامیلیم حرصم میگرفت این از نماز مینوشت اون احادیث میزد این خیلی ممنانم میزداو از عقوبت گذاشتن یه تار مو بیرون!یکی دعای فلان و فلان

منم زدم گروه نیس ک مفاتیح الجنانه  لفت دادم!

ما یه گروه با دوستان خانوادگی زدیم .دوست های شوهرم وخانوم هاشون ...دوستی ۱۴_۱۵سالمون به باد فنا رفت آخرشم باهاشون قطع رابطه کردم سه تا خانواده رو کنار گذاشتم خیلی خوب شد که اطرافیانم و شناختم ولی در کل فهمیدم گروه چیز خوبی نیست اصلا مثلا گروه باشگاه یا کلاسی خیلی خوبه ها ولی این گروه خانواده و دوستی اصلا 

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
2738
ولش هرجوری راحتی طی کن من تو گروه فامیلیم حصم میگرفت این از نماز مینوشت اون احادیث میزد این خیلی مم ...

رفتارت به اسمت میاد😂😂😂😂

شوخی کردم باهات دوستم 💓

خوب گفتی واقعا نمی‌فهمم هدف این گروه ها چیه

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏