2733
2739
عنوان

بچه این رابطه رو چی کارکنم🙈

549 بازدید | 30 پست

بچه ها ی غلطی کردم نمیدونم چ کنم

ی پسری رو قرار شد دوستم معرفی کنه برا ازدواج،

بعد خلااااصه اینستاشو پیدا کردم و ریپ زدم استوریشو

حالا از دیروز حرف میزنیم

نمیدونم واقعی از خودم بهش بگم یا ن،منظورم اینه شاید ادامه دار بشه این رابطه،میترسم بعدا منو بهش معذفی کنه دوستم ،ولی این ازاین مجازی خوشش اومده باشه

نمیدونم چ کنم🤕

هیم تاپیک میزنم چون ب تحربه و راهنماییتون نیاز دارم

خدایا این بیشتر از اون چیزی بودکه براش دعا کرده بودم، شکرت❣️💖❣️💖❣️💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو چقده هول بودیکه رفتی استوریشو ریپ زدی

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
نه در همین قالب آمارشو بگیر و بشناسش که بعدا دوستت معرفیت کرد یه شناختی ازش داشته باشی 

قصدمم این بود راستش هرچن اتفافی شد صحبت کردنمون

ولی خب دوستم معرفی کنه منو بهش ،من این مجازی رو چیکار کنم بهش بگم یعنی؟

2738

حالا نمیشد عجله نکنی کرم نریزی گل؟

نمیدونم باید چیکار کنی.

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
تو چقده هول بودیکه رفتی استوریشو ریپ زدی

ن گل پیجش بازه خب فارورم زیاد داره،ریپمم در حد ی استیکر بود همییین

ن گل پیجش بازه خب فارورم زیاد داره،ریپمم در حد ی استیکر بود همییین

شروع رابطه از همینجاهاش دیه استیکر فرستادی که سرحرفش وا شه

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2706