2733
2739
عنوان

دارم از زور حرص تو.خودم.میپیچم

86 بازدید | 6 پست

یکی نیست رحم داشته باشه 

شوهرم هرچقدر هم ک خواهر زاده اش بی احترامی ب من بکنه و ب بچه من بکنه دوباره شوهرم.تا می بیندش قربون و صدقه اش میره 

حالا دورغی میگه من اصلا یادم نبود ک.ب بچه اینجوری گفته دوهفته پیش ها میگه یادم.نیست 

چی بهش بگم چی کارش کنم 

خواهرزادش چن سالش؟ 

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اهمیت نده ب بار اهمیت نده بهش ببین چی میشه 

وقتی خاطر زاده ات بدونه ک کاراش برات مهم نیست دیگ انجام نمیده چون فایده ای نداره تاثیر نداره روت ، اون عمدا انجام میده تا اذیت بشی وقتی بدونه ک اذیت نمیشی انجام نمیده 

آها بعدشم ب نظرم نگا اینکه تو بری راست ب شوهرت بگیره ک بهم بی احترامی میکنه خب شوهرت باور نمیکنه چون خودش داره خوبی می بینه هر آدمی تا خودش ی چیزی رو نبینه باور نمیکنه 

این بار تعم بگو ک آره خوبه اما نمیدونم چرا منو دید فلان کار کرد مثلا دختر ب این خوبی نباید ایی کار کنه 

نمیدونم نظر من این بود 💝

با خوبی زیادی کسی اسیرت نمیشه بلکه رییست میشه ✋.گر نگهدار من آنست که من میدانم ؛شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🌙.
2731
عفریته ۱۷ سال

بچه 17ساله چ دخالتا 😐😐 

مطمئنی کار مامانش نیست ؟!

با خوبی زیادی کسی اسیرت نمیشه بلکه رییست میشه ✋.گر نگهدار من آنست که من میدانم ؛شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🌙.
عفریته ۱۷ سال

فک کردم 5.6 سالش

چ بیشعور

بی احترامی کرد بکوب تو دهنش

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

ی بار دیگ بی احترامی کرد مستقیم همون لحظه جلو شوهرت آروم بهش بگوطوری ک خواهر زاده ات نفهمه 

بگو من ک باهاش خوبم چرا این اینطوری میکنه ، بگو دختر ب این سن باید با ادب باش و احترام بزاره 

این  ملوجکه دیگ داره زندگی بقیه رو خراب میکنه رو اعصاب بقیه میره 😐

ببخشید عصبی شدم =|