2733
2734
عنوان

شوهرم کاراش

77 بازدید | 7 پست

سلام بچه ها من شوهرم همش میره توی اینستا عکسای سک*س نگا میکنه هی مچشو میگیرم اولش تو سبک نگا میکرد بعد فهمیذم دعوا تو اکسپلور بعد سرچ کرده بود میموند الانم میدود کرده میره باز میکنه نگا میکنه چیکار کنم. داغونم از نظر رابطه ک همیشه تامین نمیدونم چیکار‌کنم دیوونه شدم 

بهش اعتماد ندارم الان فروشگاهمون ی دختر ۲۲ساله ک میگن خوشگله من نرفتم با بچه فروشگاه استخدام کردبم چون شوهرم صب تا ظهر نمیره فروشگاه گاها میره اونم صب تا ظهر هی پیام زنگ اینا سراینم هرروز دعوا میکنم میدونما باهاش هیچ رابطه ای اینا نداره ولی از شوهرم میترسم واقعا نمیدونم چیکار کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب میگم شوهرم ابنجوری تو گوشی عکسای اینجوری نگا میکنه. بنظرت اعتماد داشته باشم بهش

من نمیدونم داستان اینکه نگاه میکنن چیه و خیلی کاره مسخره ای 😂😂

من اگه شوهرم این کار و بکنه ولش نمیکنم انقدر بخندم و میخرش کنم 😂😂😂

حالا که میگی عکس نگاه میکنه دلیل نمیشه که خیانتم میکنه بیچاره 

2731
من نمیدونم داستان اینکه نگاه میکنن چیه و خیلی کاره مسخره ای 😂😂 من اگه شوهرم این کار و بکنه ولش نم ...

خب من نمیتونم تحمل کنم شوهرم میگه این دختره رو نمیخای زنگ بزن بگو نیاد دیگ هرکی دوس داری استخدام کن اما اینم تازه اموزش دیده نمیدونم یکی دیگ بیاد چقد میکشه اموزش ببینه کی میخاد اموزش بده اصلا نمیشه

2740