2733
2734
ن اینجوری هم نیست همه شهرا همینطوره مثلا شیراز بازار وکیل یا اصفهان ک همه جاش بازاره نقش جهان همینطو ...

افرین 

تو مسافرت نباید هول شد 

جای همگی خالی ما سه سال پیش رفتیم درگهان اون موقع حدود ۲۵ میلیون خرجمون شد  

ولی واقعا بهترین سفر عمرم بود از هتل تا بازارهاش 

قیمتا عالی 

من هنوز لباسایی که از اونجا اوردم سالم و تمیز و مرتب چون همش مارک بود و اخ نگفته چه کاپشنایی اوردم حیف که سال دیگه برا بچه هام کوچیکه ولی سه سال تمام اینا پوشیدن و من شستم اخ نگفته 

خرد کن خریدم  عالی 

چای سازم عالی 

با اینکه برا سه سال پیش زیاد بود و شوهرم یکم داغ کرد 🤭🤭 ولی ارزشش رو داشت هنوز ش. ر ت و سو ت ین هایی که اوردم تموم نشده 

اگر عمری بود خونم کامل بشه و از زیر فشارش بیایم بیرون دوباره میرم درگهان یا گناوه اتو پرس میارم و جارو رباتی و ظرف شویی و تی وی اینا تو برنامم هست (بانه هم رفتم ولی کیفیت برقی های درگهان بهتره چون از سمت دبی میاد ولی بانه نه ) 

شما هم اگر چیز خوبی دیدی حتما بخر دلت نسوزه چون میتونی چند سال استفاده کنی 

فدای سرتون عزیزم آدم کار میکنه برای چی همین خاطره هاست ک میمونه  ماهم لول بد نمیخوایم بریم هتل ...

عزیزم خوب کاری میکنید تو سفر اولویت با راحتیه سفر باید فرق داشته باشه 

ماهم سالی یکی دوبار مشهد میریم یا هواپیما یا قطار کوپه دربست میگیریم خود قطار پذیرایی داره چای کیک وشیر وغذا که البته پول غذا رو جدا میدی هتل هم که دیگه نگران غذا نیستی نزدیک به حرمم باشه تاکسی نمیخواد 

آخرین باری با قطار برگشتیم آبان پارسال بود که تو پکشون اسباب بازی برای بچه هاهم گذاشته بودن نمیدونید چقد خوشحال شدن😁

من خیلی از خرید تو سفر خوشم میاد ولی خرید تو مشهد واطراف حرمو اصلا دوس ندارم جالبه اونجا هیچی چشممو نمیگیره فقط بچه هام اسباب بازی وخوراکی میبینن میخریم 

ولی مثلا همین دو هفته پیش شمال بودیم پاساژ رفتیم خیلی دوس داشتم خرید کنم به نظرم جنسا شیک بودن یه کمم خرید داشتیم 

2روز اونجا بودیم هزینمون تقریبا زیاد بود اما به خاطر هزینه از تفریحی که خوشمون اومد نزدیم واز این بابت خوشحالم 

روز اول که رفتیم برای تو راه من ناهار بردم چون از رستوران بین راهی وغذاش خوشم نمیاد ولی دیگه همون بود روز بعدشو بیرون رفتیم 

سفر رو به خودتون سخت نگیرید چون هر روز که سفر نمیریم نهایت سالی 1تا 2باره 

خوش بگذره🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعا همه این ها رو با نفری ۱۰۰ انجام دادین ؟؟طلاتون چقد شد ؟ منم نماینده کلاس هستم  نفری ۳۰۰ ...

سلام عزیزم فکر نمیکنید ۵۰۰ خییییلییی زیاد باشه البته که بنظرمن ۳۰۰هم زیاده 

چون خیلی از خونواده ها هستن که دو تا سه بچه دانش اموز دارن و ممکنه براشون سخت بشه و مجبور بشن از خودشون بزنن

واااییی چه خبره ۵۰۰همون ۳۰۰هم زیاده از نظر من  چون خیلی از خونواده ها هستن که دو تا سه بچه دان ...

من اینو خریدم خوبه بنظرتون؟

تابلو مس هستش ۱۷۵ شد

https://s8.uupload.ir/files/screenshot_۲۰۲۳۰۵۰۲-۰۹۳۵۴۵_gallery_6nd8.jpg

خداجونم هزاران بار شکرت🙏
2731
ما تابستون گذشته اومدیم مشهد  هتل گرفتیم ۴ شب و ۵ روز  با غذا و پارکینگ ۶،۵۰۰ ت شد بعدشم ...

مشهد شهر غذا های خوشمزه است 😋😋

انقد رستوران های عالی داره که واقعا کم نظیره 

شاید خرید لباس و اسباب بازی و اینا بشه تو شهر خودتون بشه انجام داد ولی غذا رو نه 😉

از نظر تفریحات هم واقعا اوکیه

موج آبی و اولین بار ۱۵ سال پیش افتتاح کردن 

پارک برفی امسال یکی مشهد افتتاح شد یکی کیش 

( مشهد ۳۵۰ بلیطش کیش ۵۵۰ بود )

چند تا شهر بازی خیلی خوب داره 

تو همه مجتمع ها فوت کورت و شهربازی و کافی شاپ 

سافاری و کارتینگ پینت بال پیست اسکی و پیست اسب سواری 

دریاچه کلی (کافه قلیون ) 

و نکنه مهم اینه که بیشتر مسافر ها فقط اطراف حرم میرن 

در صورتی که ( بجز حرم ) جاهای خفن و خوبش 

اصلا نزدیک به حرم نیست ☺️

ن اینجوری هم نیست همه شهرا همینطوره مثلا شیراز بازار وکیل یا اصفهان ک همه جاش بازاره نقش جهان همینطو ...

منم شمال بودیم رفتیم پاساژ برادران عظیمی 

اونجا رب نارنج رب لیمو سس فلفل زیتون پرورده زیتون و دلال  اگه اشتباه نکنم که سبزی محلیه خریدیم فقط از زیتون پرورده خوشم نیومد بقیش خیلی خوبه 

کلوچه هم تو راه خریدیم خیلی خوب بودن

تو شمال منو میذاشتی سوغاتشونو بار میزدم می آوردم😅تنهایی جایی که میرم خرید ندارم مشهده همیشه به شوهرم میگم خوشحال باش من اینجا فقط حرمو دوس دارم 

خود تهرانو برای خرید بیشتر از هرجایی دوس دارم 

من اینو خریدم خوبه بنظرتون؟ تابلو مس هستش ۱۷۵ شد https://s8.uupload.ir/files/screenshot_۲۰۲۳۰۵۰۲- ...

سلام عزیزم اره خیلی قشنگهههه

اگه کسی برای من همچین چیزی کادو میاورد حتما جای خوب خونم نصبش میکردم 

کلا به اشیا مسی خیلی علاقه دارم هم زیورالات هم ظروفشو دارم توی خونم 

عزیزم من هیچی در مورد این چیزا نمیدونم میشه شما ک لطف کردین برام کامل توضیح بدین مثلا با چقدر میشه پ ...

عزیزم همسرم وبچه هام کد بورسی دارند با کد اونا عرضه اولیه میخرم بار آخر همه کدا 520شد که تا الان سودش 680بوده

اگر فقط با کد خورم میخریدم سودش 180بود 

عرضه قبلی سود من 1/5بود 

و... 

3سالی میشه اینکارو انجام میدم اینجا هم خیلی گفتم اما خب کمتر کسی دنبالش میره درصورتی که کار راحتیه

مشهد شهر غذا های خوشمزه است 😋😋 انقد رستوران های عالی داره که واقعا کم نظیره  شاید خرید لباس ...

دقیقا رستورانای مشهد عالیه شاندیز و طربقه برای تفریح عالیه قایق سواری و تلستیژش که دقیقا از روزی دریاچه رد میشه منم نمیتونم از غذاهای مشهد بگذرم

عزیزم همسرم وبچه هام کد بورسی دارند با کد اونا عرضه اولیه میخرم بار آخر همه کدا 520شد که تا الان سود ...

ستاره باران جان دوباره از اولش بگین😁 من کد بورسی دارم ولی استفاده ای نمیکنم

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊
سلام عزیزم فکر نمیکنید ۵۰۰ خییییلییی زیاد باشه البته که بنظرمن ۳۰۰هم زیاده  چون خیلی از خونواد ...

من خودم هدیه روز معلم رو همیشه میدم ولی تو کلاس ما همیشه چند نفر از مامانا فقط این هزینه رو میدن بقیه مشارکت نمیکنن نماینده ها هم مبلغی مورد نظرشون تقسیم میکنن که بقیه پرداخت کنن 

معلم خیلی قابل احترامه ولیاقتش بیشتر از هر هدیه ای اما نماینده ها باید نماینده اولیا باشن نه نماینده مدرسه باید حواسشون به حقوق اولیا باشه که اصلا اینطوری نیست تو جشن ها ومناسب ها پیشنهاد هزینه میدن که شاید تو این شرایط کسی دوس نداشته باشه این هزینه رو پرداخت کنه 

ما قبلا خودمون برای معلم هدیه می‌بردیم خیلی هم ذوق داشت اما الان اصلا بچه متوجه نمیشه خودشون هدیه میگیرن میدن به معلم 

اجازه بدن هرکی دوس داره خوش هدیه بده اجبار یا وظیفه که نیست هدیه اسمش روشه 

من خودم هدیه روز معلم رو همیشه میدم ولی تو کلاس ما همیشه چند نفر از مامانا فقط این هزینه رو میدن بقی ...

دقیقا درسته 

اینجوری میشه هدیه اجباری ،نظرم اینه یا مبالغ پایین بگیرن یا اینکه اجازه بدن خود اولیا تصمیم بگیرن 

2706