2737
2734

النگوهام شدن ۴ تا  سه تا داشتم دیروز رفتم یکی دیگه خریدم

من امسال لباس عیدی نخریدم به شوهرم گفتم به جاش برام النگو بخر🙃

در اصل خریدم لباس عیدی ولی دوماه زودتر خریدم با یارانه که نخاد مولشو شوهرم بده به جاش النگو بخره😁😁

النگوهام شدن ۴ تا   سه تا داشتم دیروز رفتم یکی دیگه خریدم من امسال لباس عیدی نخریدم به شوهرم ...

عاالی 

با دل خوش😍😍😍

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام عزیزان نماز روزه هاتون قبول دوستان منو راهنمایی کنید من هرچی طلا داشتم تو این هفت سال که خون ...

به نظرم طلا زینتی دست دوم خوشگل بگیر هم لذتش میبری هم پس انداز

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
دیروز عصر خریدم

مبارکت باشه

دردی که میکشی، اشتباهی که میکنی، اشکی که میریزی، حرفی که میشنوی، حس بدی که میگیری، عشقی که نمیگیری، آدمی که از دست میدی، آرامشی که نداری، محبتی که نمیبینی، انتظاری که میکشی، درون ریزی‌ای که داری، قضاوتی که میشی، آرزویی که دفن میکنی، امیدی که خاک میکنی برای هیچکس مهم نیست؛ زور الکی نزن....چقدر این متن از فروغ فرخزاد موده:«هیچ چیز راحتم نمی‌کند. نه دریا، نه آفتاب، نه درخت‌ها، نه آدم‌ها، نه فیلم‌ها، نه لباس‌هایی که تازه خریده‌ام. نمی‌دانم چه کار کنم. بروم و سرم را به درخت‌ها بکوبم، داد بزنم، گریه کنم؛ نمی‌دانم
2740
مبارک باشه.  اون دو تا که متفاوته دو تا اولی... رو بزار وسط.  طوری که النگو اول و اخر عی ...

مرسی عزیزم باشه

دردی که میکشی، اشتباهی که میکنی، اشکی که میریزی، حرفی که میشنوی، حس بدی که میگیری، عشقی که نمیگیری، آدمی که از دست میدی، آرامشی که نداری، محبتی که نمیبینی، انتظاری که میکشی، درون ریزی‌ای که داری، قضاوتی که میشی، آرزویی که دفن میکنی، امیدی که خاک میکنی برای هیچکس مهم نیست؛ زور الکی نزن....چقدر این متن از فروغ فرخزاد موده:«هیچ چیز راحتم نمی‌کند. نه دریا، نه آفتاب، نه درخت‌ها، نه آدم‌ها، نه فیلم‌ها، نه لباس‌هایی که تازه خریده‌ام. نمی‌دانم چه کار کنم. بروم و سرم را به درخت‌ها بکوبم، داد بزنم، گریه کنم؛ نمی‌دانم
من امسال 50تومان پس انداز کردم الان توحسابمه میخوام بهاش طلا بخرم نزدیک100تومان طلا دارم البته طلاهم ...

مبتونید برای اعضای خانواده هم کد بورسي بگیرین و براشون عرضه اولیه بگیرین ک سودتون بیشتر شه 

مثلا ده تا ۵۰۰ تومن سود کنه میشه ۵ تومن 

من الان ده تا کد دستمه

مبتونید برای اعضای خانواده هم کد بورسي بگیرین و براشون عرضه اولیه بگیرین ک سودتون بیشتر شه  مث ...

ببخشید اگر دوس داشتین جواب بدین. چرا این کدها رو خودشون استفاده نمی کنن؟ برای کیا هست؟ مثلا پدر بزرگ مادر بزرگا و...؟ آخه من پدر مادرم و خواهر برادرام خودشون از کد بورسی شون استفاده می کنن. 

دوستان میشه به من مشورت بدید

همسرم ماه پیش برای پول پیش مغازش همش تو فکر بود پول نداشت بزاره روش منم یه دو هفته صبر کردم  که ببینم میتونه جور کنه دیدم نه یه شب همش تو فکر بود دیگه من طاقت نیاوردم به اسم مامانم گفتم دوتا نیم سکه داره اگه میخوای بگیرم بزار رو پولت بعد گفت باشه فردا صبح گفت با صاحب کار صحبت کردم کنار اومده گفتم پس سکه مامان بهش بدم گفت نه نگهدار  گفتم مامانم میخواد بفروشه بعد خودم پیشنهاد دادم میخوای سکه رو برداریم خودمون خورد خورد پولشو به مامان بدیم اونم گفت باشه حالا ببینیم چی میشه

به نظرتون چیکار کنم سکه ها رو بردارم قایم کنم بگم دادم به خود مامان ترسیدم نتونیم هر ماه پولشو بدیم 

یا اینکه هر ماه ازش پول بگیرم بعد برم طلا بخرم ؟سکه هارو آشکارا نگه دارم 

نمیدونم چیکار کنم میترسم نتونه بده الکی سکه هامم رو کردم

سلام. گلم در مورد بوقلمون و اینکه میگین چرخ کردشو استفاده میکنید کمی توضیح میدین؟ بو نمیده گوشتش؟ ز ...

سلام عزیزم والا بوقلمون میخریم بیشتر سینه بوقلمون خودم چرخ میکنم

نه اصلا بو نمیده قشنگ با پیاز تفتش میدم خوبه

2706