2737
2734
اره فعلا نفروشین چون خیلی ضرر میشه ،سکه پارسیان رو من خودم تا به حال نگرفتم چون واقعا همه یه چیزی می ...

اوکی عزیزم من هم برای پس انداز میخوام طلا بخرم.

من هم‌برای خرید خونه سال ۹۶ همه طلا هامو به جز حلقه هامون و انگشتر‌ نشونمو فروختم.

از پارسال طلای قصدی برداشتم ،ولی خیلی میکشه روش باید یه فکر دیگه بکنم ،این زنجیر لپه که میگین اجرتش زیاده یا نه؟با ۵۰۰ تومن میتونم شروع کنم به خریدنش؟؟

طلای شکسته  چی عزیزم موقع فروش ضرر نیست؟

دخترا اگه شما بتونید ماهی ۵ تومن پس انداز کنید.همشو طلا میخرید.یا وام برمیدارید قسطشو میدید.میذارید ...

من اگه جای شما بودم پنج تومن ماهانه پول داشتم هر ماه یه سکه یه گرمی می‌گرفتم فک کنم حدود سه تومن باشه 24عیارش یک  تومنشو هم یه قرعه ده ماه مینوشتم زیاد نه ها ده ماهه فقط ، پونصد تومنشو هم واسه خود خودم برمیداشتم ،مثلا یه ماه یه مانتو می‌گرفتم واسه خودم یه ماه یه شلوار می‌گرفتم یه ماه یه جفت کفش ،و پونصدشو هم میگذاشتم بانک تو حسابم میموند که یه دل گرمی داشته باشم ،من که پول تو حسابم باشه خیلی احساس بهتری دارم و روحیه ام هم شاد .اینطوری هم پس اندازت سکه اس که غصه اشو نداری که پولت تو بانک از ارزش افتاد.وهمیشه آراسته ای چون به خودت هم بها دادی ،و تو حسابت هم پونصد داری که وقتی نیاز داری دست به سکه ات نزنی .ویه قرعه ده ماه داری که وقتی به اسمت در اومد واسه خودت طلای زینتی میگیری .تو هر سال یه طلای زینتی هم داری با این تدابیر 😀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله عزیزم بعد از یکسال هم ۱۰۰ تومنشو باید بدیم 

این کار هیچ سودی نداره عزیزم وقطعا اسمش رباست که برکت مالیتون رو میبره 

از طرفی مگه ماشین چقد افزایش قیمت داره درسال که اینهمه نزول یا همون سود بدی به طرف 

همونو جمع کنید بذارید بانک وام بگیرید ماشین بخرید 

اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید 
این کار هیچ سودی نداره عزیزم وقطعا اسمش رباست که برکت مالیتون رو میبره  از طرفی مگه ماشین چقد ...

ممنونم عزیزم از راهنماییت🌹 شما میدونید اون طرف ۱۰۰ تومن چقدر باید بگیره که ربا نباشه؟

2731
واینکه هدف داشته باشی خیلی تو پیشرفتت کمک می‌کنه ،چندین سال که طلا میگیرم و جمع میکنم هر چند ریز هم ...

اقا یه سوال

خب وقتی بهش بگی اینایی کهگفته بودم نقره است الان میگم طلاست ناراحت نمیشه؟

نمیگه چرا دروغ گفتی

مثلا نمیگه من که همه چیزو ینامت کردم چرا ازم مخفی کردی

اخع اگه من اینکارو کنم شوهرم ازم ناراحت میشه

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
سلام بچه ها ،،،کسی تا حالا از د ی ج ی ک ا ل ا طلا خریده ،،،،میخوام بخرم ولی میترسم کسی هست خریده باش ...

سلام من از د ی ج ی کالا نخریدم طلا ولی از یه پیجی از اینستا 2ساله خرید میکنم اگه معتبر باشه هیچ مشکلی نداره د ی ج ی کالا هم معتبره اما چرا حضوری نمیری از خرید هم لذت ببری 

ممنونم عزیزم از راهنماییت🌹 شما میدونید اون طرف ۱۰۰ تومن چقدر باید بگیره که ربا نباشه؟

خواهش میکنم عزیزم به نظرم سود بانکی حدود 1600یا کمی بیشتر یا کمتر میشه که باید بپرسید اما خب همونم نمیدونم ربا هست یا نه که اونم بپرسید 

من اگه جای شما بودم پنج تومن ماهانه پول داشتم هر ماه یه سکه یه گرمی می‌گرفتم فک کنم حدود سه تومن باش ...

سلام عزیزم خوبین ؟ ببخشید من سوالی داشتم

ماالان ماشین نداریم یعنی دوماه پیش فروختیم و کلا ۱۳۰ تومن پول داریم 

همسرم الان بخاطرکارش نیاز به وانت داره البته اینم بگم ازوانت برای کارباربری و اینا استفاده نمیکنه مایه فست فودسیارداریم که فقط باید باوانت اونو تا یه مسیر کوتاهی بکشه ببره و بیاره 

حالا من فکرم این بودکه در حد مثلا ۸۰ تومن یه وانت مدل ۸۲ ۸۳ سالم بگیریم و مابقی پول رو بذارم ۶ ماه بانک مهر و باهاش وام بردارم و تواین مدتم باز پول جمع کنم و تا عید یا بعدش یه ماشین سواری هم بگیریم حالا نظر شما و دوستان چیه؟ 

صبرکنیم و باوام ماشین سواری بگیریم یا کلا یه وانت و یه پراید مدل پایین همین الان بگیریم ؟ 

دوستان لطفا نظربدین

2738
اوکی عزیزم من هم برای پس انداز میخوام طلا بخرم. من هم‌برای خرید خونه سال ۹۶ همه طلا هامو به جز حلقه ...

خیلی هم عالی .نه عزیزم واسه من با هفت درصد حساب میکرد بعضاً هم با شش درصد حساب می‌کرده بله عزیزم من با کمتر از این پول ها هم طلا گرفتم فقط باید بگردین پیدا کنین ،اگه بگم با صد تومن هم طلا گرفتم باور نمی‌کنین البته اینو بگم ها من دیگه اونطور طلاهایی که با پول ناچیز گرفتم دیگه نمیندازم چون خیلی ضعیف میشه .همین سه هفته پیش که رفته بودم مانتو شلوار بچه هارو بگیرم از بازار همسرم پول ناهار هم داده بود که بچه هارو ببر بیرون غذا سیصد هزار داده بود واسه غذا مانتو شلوار هم چهارصد و پنجاه مال دختر بزرگم میشد که به پدرش گفتم پونصد ،مانتو شلوار رو گرفتیم پنجاه از اونجا موند برامون و رفتیم ناهار بیرون ساندویجی که شد دویصت صد تومن هم از اونجا موند با ماشین خودم نرفته بودم به خاطر شلوغی .پنجاه هم پول ماشین رو گرفته بودم که با مترو رفتیم و اومدیم ،صد از غذا موند ،پنجاه از مانتو شلوار و ده هزار فقط پول مترو شد موند چهل جمعا با صد و نود وارد بازار طلا شدم که پول بمونه دستم خرج میشه می‌ره یکم گشتم یه تک عدد گوشواره نوازدی بود که لنگه اش گم شده بود لنگه اشو خواستم گفتم چقدر میشه گفت صد و هشتاد و پنج ،پنجشو تخفیف گرفتم صدو هشتاد دادم .شد پس انداز

سلام دوستاي عزيزم🌺

چقدر خوب شد ك سايت درست شد هر روز ميومدم سرميزدم....

اين ربع سكه رو من از داداشم ٤٨٥٠ خريدم پريروز... ك سه تومنش ، پارسيان دو چالش قبلي بود و و ١٨٥٠ تومن هم براي چالش جديد گذاشتم روش... من تو اين چند سال هم طلاي كم اجرت ، هم دلار ، هم انواع سكه هارو بعنوان پس انداز خريدم اما الان تصميم جديدم اينه ك باهاش نماد عيار بورسي بخرم تا كمي زياد شه بعدش باهاش طلاي كم اجرت سفيد بخرم و مقداري هم دلار بگيرم

واقعا ممنونم از معصومه جون ك تجربياتشون رو در اختيارمون ميذارن ، توي ذهن من ك جرقه هاي زيادي ايجاد كرد...

و همينطور ممنون از نازي جون ك قبلأ راجع ب اين نمادهاي بورسي(خريد مجازي طلا و سكه) گفت و از همون موقع ذهن من درگيرش شد....ازتون ممنونم ك تجربياتتون رو اينجا مينويسين دوستتون دارم❤️🥰تن همگي سالم و جيب همه تون پرپول دوستان🙏🏻😍

دل مرنجان كه ز هر دل به خدا راهي است...هيراد و هانا💕
بچه ها اون سوالمو که کسی جواب ندادولی این مهمه لطفا جواب بدید همون طور که قبلا گفتم حقوق ماخیلی ...

اگر تعداد دندوناش زیاد نیست ببریدش تا درست کنه چون برای یک یا دوتا دندون بیهوش نمی کنند منم دخترم پارسال بردم یکی بود درست کرد ولی خودم و شوهرم کنارش بودیم فقط به خاطر نگهدارنده دهان که داشت خیلی گریه کرده چون نمیتونست به مدت طولانی دهنش را باز نگه داره

ماشاالله خوب دیگه هنوز شما اول راه هستین پس وقت زیاد عجله نکنین.از تک به تک فرصت هاتون استفاده کنین ...

مرسی گلم حالا نظر خودم اینه جای خونه اقدام کردن پس اندازامونو جم کنیم یه ماشین دیگه بخریم.اینجوری بعدا که اقدام کنیم با دست پر تر میتونیم جلو بریم 

فاطماجون اونو مثال گفتم😂😂 آخه سوالم درمورد ایراپیشه هم کسی حواب نداد کلی لایک خورده

داخل کانال تلگرام پیام دادند که به خاطر مشکلات اخیر پرداختی ها دیرتر انجام میشه، البته کار نمیکنم هزینش خیلی پایینه 😁

2706