2733
2739
سلام بچه ها خوشحالم سایت درست شد من خودم حسابی اهل صرفه جویی و پس اندازم،و اینکه همیشه طلای بی اجرت ...

سلام عزیزم

شرمنده بابت تاخیر

کسی نمیتونه دقیق بگه طلا میاد پایین یا میره بالا من خودم این چندروز دسترسی نداشتم به قیمت طلا و نمیدونم اوضاعش چطوری بود که حدودی بگم بهت اما من یه قانون دارم هروقت پول دستم باشه خرید میکنم شنبه هم یه نیم خریدم ۷۹۰۰ شماهم پولت میرسه نیم بهتر از ربع هستش بخر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که از الان دارم جمع میکنم بعد عید عروسی درجه بک داریم فکر کنم هفت هشت تومنی حداقل بخوام  ان ...

نمیتونی از کسی لباس قرض بگیری یا بری اجاره کنی از مزون که کمتر شه هزینت ؟

خیاطی حوصله و علاقه میخواد چرخ خیاطی خوب میخواد 

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم 
نمیتونی از کسی لباس قرض بگیری یا بری اجاره کنی از مزون که کمتر شه هزینت ؟ خیاطی حوصله و علاقه میخوا ...

مناسفانه کسیو ندارم که لباس ازش قرض کنم

خیاطی هم تا حدودی علاقه دارم حوصلشو نمیدونم واقعا

2728

سلام خانوما...شما جای من باشین برای پسرتون ک یک سالشه تولد میگیرین...یا همون پولش رو طلا میگیرین....شوهرم پیشنهاد داده چون بچه کوچیکه و نمیفهمه  و فقط و فقط سختیش برای تو میمونه...۱۰ تومن بهت میدم بجاش طلا بگیر...همه طلاهامو برای خونه فروختم...و دو دل هستم چیکار کنم..‌از هر دو طرف هم پرجمعیت هستیم.‌نمیتونم کم دعوت کنم

هرچه دلم خواست ن آن میشود...هرچه خداخواست همان میشود...
سلام خانوما...شما جای من باشین برای پسرتون ک یک سالشه تولد میگیرین...یا همون پولش رو طلا میگیرین.... ...

حتما براش بگیر حالا نمیخواد خیلی مفصل باشه ولی برای عصرونه مهمون دعوت کن و براش بگیر 

حتما براش بگیر حالا نمیخواد خیلی مفصل باشه ولی برای عصرونه مهمون دعوت کن و براش بگیر 

اطرافیان ما انقد فسشون بالاس...ک نمیتونم عصرونه بگیرم...حتما باید شام مفصل و دسر و کیک و....باشه

اطرافیان ما انقد فسشون بالاس...ک نمیتونم عصرونه بگیرم...حتما باید شام مفصل و دسر و کیک و....باشه

شما این فسو بشکن 

از خودت شروع کن 

عصرونه درست کن و برای ساعت ۲ بگو تشریف بیارن تا ۵ 

2738
شما این فسو بشکن  از خودت شروع کن  عصرونه درست کن و برای ساعت ۲ بگو تشریف بیارن تا ۵&nbs ...

اخه ......نمیشه....ببینم چی میشه....حوصلشو هم ندارم...وقتشو هم ندارم

سلام خانوما...شما جای من باشین برای پسرتون ک یک سالشه تولد میگیرین...یا همون پولش رو طلا میگیرین.... ...

من تولد یک سالگی پسرم گرفتم و پشیمونم...ی کیک کوچیک میگرفتم میرفتم خونه مادرشوهرم

ی کیک کوچیک دیگه هم میرفتم خونه مامانم تمام

سلام عزیزم شرمنده بابت تاخیر کسی نمیتونه دقیق بگه طلا میاد پایین یا میره بالا من خودم این چندروز د ...

من میدونم طلا سودش برا بلند مدته ها...ولی میخوام بدونم ممکنه الان بخریم یهو ۲ ۳ ماه دیگه بفروشیم ضرر میکنیم یا نه؟

سلام مجدد به همه دوستان عزیزممم         دوستان من برای چالش جدید یک انگشتر ...

سلام درسته این انگشترا بخوایم بفروشیم اون گوی ها حساب نمیشه؟؟؟ 

ارزش خودت رو بدون ، مالیات هم بهش اضافه کن.. 🦋

واقعا بچه یکساله از تولد چیزی نمیفهمه و عملا خانواده برا دل خودش داره این کار رو میکنه 

بنظر من روز تولدش یه جشن ۳نفره بگیر و یا ببرش اتلیه 

پول رو هم طلا بگیر برا خودت 

امید به خدا از سالهای آینده که بچه هم بیشتر ذوقشو داره مراسم خوب بگیر (این نظر شخصی منه)

2706