2752
2734
سلام خواهرهای گلم ببخشید من دیربه دیرمیام سرمیزنم خداروشکرشوهرم راضی شدشبی ده هزاربهم پول بده قبلا ا ...

اگه تلخ باشه چطوری شیرینش میکنید؟ من سه ماه میزارم توآفتاب شیرین میشن،من کمخونی شدید دارم دکترم گفته مغزهسته زردآلوبخور

نمیدونستم پس من اشتباه متوجه شدم . شنیده بودم خونه گرون قیمت وماشین خارجی وکارتخوان  نباشه &nb ...

این یارانه جدید ربطی به پولدارونیازمندنداره،یارانه روغن ونان هستش وشامل همه اقشارمیشه،ماهم نفری۳۰۰هستیم که همشون واسه خودمه😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خانما یکی از نزدیکان من کار پیدا میکنه تو فست فودی ماهی ۳ میلیون میگیره

کارش طوریه که باید روزانه بین ۱۵ تا۲۰ کیلو سیب زمینی پوست بکنه و خلال کنه 

حالا خسته شده دستاش شونه هاش درد گرفتن بااینکه تو خونه انجام میداده بعد میبرده تحویل میداده یعنی تو خونه هم نیروی کمکی داشته😁

به نظرتون دستگاه سیب زمینی خرد کن بگیره به صرفه نیست؟؟؟ قیمتش چنده؟ کاراییشون چطوره؟؟

لطفاً راهنمایی کنیدممنون میشم😘

اگه تلخ باشه چطوری شیرینش میکنید؟ من سه ماه میزارم توآفتاب شیرین میشن،من کمخونی شدید دارم دکترم گفته ...

سلام گلم من دانه هستهای تلخ وجدا میکنم توقابلمه میریزم ولی میریزم جوری که ری روی دانه هاباشه بعدا مزارم باشعله آرام تااب جوش بیای نزدیک 5دقیقه صبرمیکنم بعدامتحان میکنم ببینم پوسته سیاه دوردانه به راحتی جدامیشه اگه اینطوربودگازوخاموش میکنم بعد کم کم ازاب خارج میشه دانه وپوست سیاه برداشته میشه همشون سفیدمیشنتویظرفی میریزم ابسردواضافه میکنم روزی حداقل بایداب سرد دوست بارعوض بشه به ازسه روزیه کم نمک اضافه میکنم ودورروزدیگه همینطورادامه میدیم تابشه پنج روزبعدازدانه هابخوریداگه شیرین بودتوصافی میریزیم ابش خالی شه دوباره برای سرد میشوریم یه کم نمک میزنم توافتاب میزاریم خشک بشه البته یادتون نده بادست هم بزنیدتاقشنگ همشون خشک بشن بعدش نوش جان کنییدحالا میگیید کی میره این همه راهو😀😀اگه سوالی بوددرخدمتم ایشالاه کم خونیتون جبران شه حتما امتحان کنییددرسته دردسرداره ولی می ارزه وقت بزاریید

سلام منم امروز ب جمع شما پیوستم خیلی خوشحالم ک چیزای جدید یاد بگیرم و از تجربهای شما استفاده کنم بچه ...

شیره خرما باارده که خودت درست کرده باشی قاطی کن صبحابهش بده بانون عین شکلات صبحونه میشه

چطور درس کنم

شیره خرماکه از جای مطمئن بخر اما ارده اینطوری درست کن یک پیمانه کنجد رو پاک کن تفت بده کوچولو قد آسیاب کن بهش دو قاشق روغن زیتون یا کنجد و یا حتی روغن مایع آفتابگردان اضافه کن دوباره میکس کن عالی میشه

2706