2752
2734
عکس مدل دوخت کتیبه

عزیزم کتیبه منظورم جنس پارچه ام بود🙈

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برای وام فرزند آوری من دخترم متولد ۱۴۰۰ هست فرزند اول ۲۰ میلیون وام میدن. ضامنم بیمه بازنشستگی پدر ...

عزیزم از کدوم بانک این وام بگیرم و سودش چقدر ؟ ضامن ؟ دوتا بچه داشته باشی دومی متولد ۹۸ باشه وام میدن یا فقط بعد ۱۴۰۰ ؟ 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
ان شاءالله 😍🙏❤ شرمنده ام کردید واقعااا😁 شما همتون هنرمندین عزیزدلم😍 منم هنوز خیاطی میکنم ه ...

عزیزم ماشاالله به شما لطف میکنید عکس همه مانتوها رو بزارید منم میخوام مانتو بدوزم ایده ندارم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
عزیزم ماشاالله به شما لطف میکنید عکس همه مانتوها رو بزارید منم میخوام مانتو بدوزم ایده ندارم

مرسی عزیزم مممون😘

چشم گلم اگه بتونم عکس میگیرم میزارم بعدا ، چون تو تنم نمیتونم بزارم خیلی باید سانسور کنم ولی باز ببینم چجوری بهتره میزارم واستون ...

البته زیادم مانتو ندارم چون پیراهن و شومیز و اینام دوختم فقط مانتو نبوده...

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊

دوستاني كه ماشين دارن يه سوال دارم من تازه گواهينامه گرفتم وهروقت همسرم خونه باشه ماشين وبرميدارم وحدوديكساعت ميرم نوخيابونادورميزنم تامهارتم زيادبشه ويادبگيرم به نظرتون هزينه بنزينش چقدرميشه؟

دوستاني كه ماشين دارن يه سوال دارم من تازه گواهينامه گرفتم وهروقت همسرم خونه باشه ماشين وبرميدارم وح ...

بنظرم شاید یک خونه بنزین خالی بشه ولی هرچی هم باشه در قبال یادگیری رانندگی ارزش زیادی داره.  من همیشه میگم یکی از بزرگترین نعمتهایی که خدا بهم داد این بود که رانندگی یاد گرفتم و خداراشکر هرجا کار داشته باشم راحت میرم و میام....

پرسود امروز عیار با7در صد سود باز شد 

عزیزم من ۱۵۰۰ دارم بنظرت پارسیان بخرم یا همین صندوق بورس طلا؟نقد شوندگیش چطوریه؟چه تفاوتی با طلا داره از نظر قیمت و کلا کدوم بهتره

ممنون میشم راهنمایی کنی

سلام دوستان من دوسرویس قابلمه چدن و تفلون دارم که خراب شدن یه جا پیدا کردیم که درست میکنن اونایی تجربه این کار و دارند اگه جواب بدن ممنون میشم؟ 

می ارزه درست کنم؟ 

یعنی نتیجه خوبی داره؟ راضی هستین از کارشون بعد تعمیر؟ 

اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید 
خدارو شکرر عزیزززم انشالله تلنگری باشه برای بهبود کیفیت زندگی تک تک دوستان  🥰🙏🏻 عزیزم به نظ ...

من جهاز اوردم اما خیلی کم به قول معرف کار راه اندازی.همسرم قبل عقدمون گفتن اگه خانوادت جهیزیه دادن که هیچی اگه هم ندادن خودمون کم کم میگیریم 

هیچ اصراری هم برای خرید وسایل نداره

احتمالا میریم یکی از طبقه های خونه خواهرم اینارو رهن میکنیم اونا یه ۴ طبقه خریدن همکف برای خودشون طبقه ی اول برای دخترشون.دو طبقه ی دیگه رو هم فعلا رهن میدن.

البته ما دو دل هستیم که طبقه دوم بریم یا سوم.سوم تر و تمیزتره و کفش پارکت.کمد دیواری هم بیشتر داره و سرویساش مشترکه

دوم زیاد تمیز نیست و کف سرامیکه و کمد دیواریشم خیلی کمه و سرویساش مجزاست

هردو طبقه هم آشپزخونه ها عین همه و البته کوچیک.کابینتهای طبقه ی سوم بهتر و تمیزتر هستن

دوم شومینه داره سوم نداره البته شومینه زیاد برامون مهم نیست

ممکنه طبقه سوم مشکل کم فشاری آب داشته باشه

واقعا گیج شدیم

البته ما دو دل هستیم که طبقه دوم بریم یا سوم.سوم تر و تمیزتره و کفش پارکت.کمد دیواری هم بیشتر داره و ...

عزیزم طبقه سوم الان دیگه فشار آب معمولا دیگه کم نیست

من باشم میرم طبقه سوم چون میگین تمیزتره

البته ما دو دل هستیم که طبقه دوم بریم یا سوم.سوم تر و تمیزتره و کفش پارکت.کمد دیواری هم بیشتر داره و ...

چون تازه عروسی اون که شیک تره برو به نظرم که بتونی خوشگل ترش کنی

طبقه سوم به نظرم بهتره

2706