2737
2739
شما بخاطر عرق سرش دکتر نبردینش؟ پسر من بعضی اوقات که میخوابه یا شیر میخوره عرق میکنه و بالشتش نمدار ...

دختر منم عرق میکنه 

فک نکنم‌ چیز خاصی باشه

فقط 39 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش دستور اش دندونی هم اگه تونستید بزارید  من مامانم مریضه نمیتونه درست کنه مادر شوهرم که هییی ...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
واااای ننه اینارو ببینید توشون کته باسیب زمینی گذاشتم واسه دوبرادر 😃😃😃😃

نوش جونشون الهی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
شش ماهگی برا تو گفتن خوبه؟ اخه پسر من ۴ ماهگی هم ۶۵ بود د اصلا رشد نکرده وزنشم همینطور 

گگفت رو نموداره خوبه هر ماهم رشدداشته قد تولدش کم بوده خب ۴۶ دنیا اومذ

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به وقت تولد ته تغاریمون❤️
مامانا شیر شب رو کسی قطع کرده؟ وقتی به غذا میوفتن باید قطع کنیم؟ اگه کسی راهکاری داره بگه پسر من ک ...

قطع کنم 🤕🤕🤕🤕🤕تازه پسرم خیز برمیداره نصفه شبا منوبخوره شیرشب که جای خود 😫😫😫😫

2738

ما برنج وماش نمیریزیم ... گوشت وقلم ونخود و گندم ولوبیاچیتی ۳روز قبل همه حبوباتو میخیسونیم میذاریم میپزه   من گاهی واسه صبونه خودمونم درست نیکنم خیلی مقوی وخوشمزس

2706