2737
2734
عنوان

خواستگاری دختر از پسر اشکالی داره؟

357 بازدید | 39 پست

سلام دوستای گلم

من یه پسری رو تو فامیل دوست دارم ولی الان کاری به کاریش ندارم فعلا.

اونم قبلا گفته بود دوسم داره اما خب الان برادرش فوت کرده کلا منو فراموش کرد.بی تفاوته.خیلی هم حالش بد شد و هنوزم احتمالا هنوز هست سر این موضوع.

میخوام دوستمو بفرستم بهش بگه من عاشقشم.

کسی اینطوری دیدید با عشقش ازدواج کرده باشه؟!

به نظرتون واکنشش چیه؟بدش نمیاد؟

میگم دوستم بگه من خبر ندارم.

خدای یکتا و مهربون ازت خیلی سپاسگزارهستم💜

بخدا پشیمون میشی 

خودتو کوچیک نکن 

بعضی چیزا با زمان حل میشه

دوستان اگر تاپیک دعوا ، حاشیه ای ، باحال ، اسکرین و از اینجور تاپیکا دیدید منم حتمااااا تگ کنیداااااا بوس بهتون😁💞💋           راستی اگر خدااآااایی نکرده روزی روزگاری من تعلیق شدم حتمااا به نی نی یار بگید برم گردونه🥰😉https://harfeto.timefriend.net/16389918687567

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شایدمنم بودم همین کارومیکردم،عشق ک حرف حالیش نمیشه❤️

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘
2731

تورو خدا اینکار و نکن من یکی از دوستام اینکارو کرد الان مثله سگ پشیمونه اخرم پسره ب هیچ جاش نبود کلا مساقیم گفتن با واسطه اصلا روش درستی نیست خودت کم کم ارتباط برقرار کن به هر روشی ولی بازم مستقیم نگو ک چوبشو میخوری 

2738

بابا یکم بهش فرصت بده . اون کمرش شکسته از غم. فکر کردی الان از این کمر شکسته برات عاشق دل خسته در میاد؟؟ولش کن بزار سوگواریشو کنه. خوب ک شد خودش اگه بخاد پا پیش میزاره. اون موقع ام ک خودش ابراز علاقه کرد باید جواب میدادی ن که الان بری خاستگاری

نه اشکال نداره بستگی داره دختر تا دختر بعضی دخترا خود ساخته و مستقل و موفقن میتونن احساساتشونو کنترل کنن از پیش بر میان.  بعضیام احساسی لوس و ریحان بهشتین به هیچ جا نرسیدن تو زندگیشون یکی میاد اونارو انتخاب می کنه 

2706