2733
2739

عزیزم اینجا نه کسی دکتره نه متخصص 

ببرید دکتر خب

دوستان اگر تاپیک دعوا ، حاشیه ای ، باحال ، اسکرین و از اینجور تاپیکا دیدید منم حتمااااا تگ کنیداااااا بوس بهتون😁💞💋           راستی اگر خدااآااایی نکرده روزی روزگاری من تعلیق شدم حتمااا به نی نی یار بگید برم گردونه🥰😉https://harfeto.timefriend.net/16389918687567

الان هر کسی یه چیزی میگه

بدتر نگران میشین

هر مشکلی باشه راه حل خودشو داره نگران نباشین

ببرین دکتر زنان اگه لازم بدونن ارجاع میدن ب متخصص دیگه ای

مهم اینکه برین

سلام (-:

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عضو خصوصی ات هم اینجوری میشه

بله،گاهی اینجوری میشه

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
اصلا همش تو خونه است دوچرخه سواری تابستون میکرده الان نه

اخه میگن اونایی که دوچرخه سواری میکنن اصولا همچین حالتی بهشون دست میده

باز نترسید ببرید دکتر بببنه.هیچی نیست انشاالله

2740
دکتر رفتید؟

من بدنم کلا زیاد خواب میره و عادت کردم دیگه،با اینکه ویتامین و قرص آهن و .‌.هم میخورم،چون کم خونیه ما ارثیه

ولی خواهرت رو ببرین دکتر یه چکاپ بشه،احتمالا یا آهن بدنش کمه یا یه ویتامین بدنش

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
یعنی به نظر شما این نشانه کم خونیه؟

برای من که اینطوره،ولی خواهرت رو حتما دکتر ببرین،اگر تایم طولانی یه جا میشینه و باعث این حالت میشه،احتمال زیاد بخاطر کم خونی یا کمبود ویتامینه

اره خوب بهم گفته چون همه چیز را میگه قبل از اینکه تاپیک بزنم دقیقا ازش پرسیدم حس هاشوگفت بعضی روزا ی ...

سلام عزیزم دکتر بردین 

من از ی دکتر اشنا پرسیدم 

گفتن ببرید دکتر نوروسرجری 

یا متخصص مغز واعصاب 

مشکوک شدن ب سندروم دم اسبی 

پیگیز بشید انشالله ک چیزی نیست عزیزم 

2706