2733
2739
نه داخلشم حس میکنه  اصلا اهل هیچی نیست  بچه ساده و درسخوان و معمولی ژل بهیچ وجه

به نظرم از بهداشت محله تون بپرس باید پیش چه دکتری بری

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ عجیب طفلک چ خوب که بهتون گفته والا

اره خوب بهم گفته چون همه چیز را میگه قبل از اینکه تاپیک بزنم دقیقا ازش پرسیدم حس هاشوگفت بعضی روزا یک بار بعضی روزها دو سه بار یا اصلا 

یراش اتفاق میفته

2728
مثل خواب رفتگی و بی حسی کامل میگه دوست دارم بهش ضربه بزنم  تا دردم کم شود. هیچ علتی به نظرمان ...

اگه بی حسه چرا میخواد ضربه بزنه که دردش کم بشه؟چه دردی؟بی حس اگه باشه که درد نداره🤔🙄

ببرید کودکان لازم باشه خودش میگه کجا ببرید

میگن تو بهشت 🏞یه ظرف بزرگ سیب زمینی سرخ کرده میزارن جلوت 🍟هربار که برمیداری یه فرشته دستتو ناز میکنه🧚‍♀️ میگه زیاد درست کردم 😍واسه ی خورشت هم نیست☺ با خیال راحت بخور😋😇 (جدید نیستم دوبار ترکیدم😒)
2740
اگه بی حسه چرا میخواد ضربه بزنه که دردش کم بشه؟چه دردی؟بی حس اگه باشه که درد نداره🤔🙄

منظورش همون حالته که بهش میگه درد .یعنی همون بی خسی را کم کنه مثل وقتی که پامون خواب میره

میشه بگید از روی چی میگید اینو؟ اخه بعید میدونم کم خون باشه

منم گاهی اینجوری میشم و بخاطر کم خونیه،البته بقیه اعضای بدنمم گاهی میخوابه مثل دست و پا و ..‌

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
2706