2733
2739
عنوان

دعوای شوهرم جلو مادرش و‌جدایی

| مشاهده متن کامل بحث + 1111 بازدید | 45 پست
اینقدر خارو خفیفم کرد که نمیخوامت بدون اجلزه رفتی تو هرزه ای برو گم شو مادرش داشت از خوشحالی ذوق مرگ ...

نمیفهمم چجوری خودتو اینقد تحقیر کردی اولا جلو مامانش میگفتی اگر جوابتو نمیدم بخاطر اینکه با ادم بی ادبی مثل تو دهن ب دهن نمیکنم وگرنه مطمئن باش میتونم مثل خودت باهات حرف بزنم ولی مامانم اینجوری تربیتم نکرده بعدم ک رفتی بچه ت هم میبردی دیه برنمیگشتی ن اینکه بری باز بیای ک بگه نمیخوادت بگو برو پرستار بگیر ب درک

تخمک🤤 هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم 🤨 شنا نمیکنه🏊‍♀️  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو😏😝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم عیبی نداره.این بحثا و دعواها همیشه هست توی زندگی فرش رو روفرشی پهن کن اگر حساسه و راحت زندگی ...

بهونش بود برا فرش گیر داد میخواست جلو مادرش فقط منو خار کنه دلش خنک بشه

خدایا نی نی تودلمو برام حفظ کن خدایا شکرت ❤️🤲
اینقدر خارو خفیفم کرد که نمیخوامت بدون اجلزه رفتی تو هرزه ای برو گم شو مادرش داشت از خوشحالی ذوق مرگ ...

بهش فکر نکن ....گذشت رفت ...اگه زندگیتو دوست داری اگه غرورتو دوست داری پای ماددشوهرتو تو بحث های زن و شوهریتون باز نکن

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage
2728
نمیفهمم چجوری خودتو اینقد تحقیر کردی اولا جلو مامانش میگفتی اگر جوابتو نمیدم بخاطر اینکه با ادم بی ا ...

بچمو بهم نمیداد ننش اینا خیلی وحشین

بهش فکر نکن ....گذشت رفت ...اگه زندگیتو دوست داری اگه غرورتو دوست داری پای ماددشوهرتو تو بحث های زن ...

شوهرم از قصد دعوا میکنه منو خورد میکنه جلو مادرش که دلش خنک بشه

بچمو بهم نمیداد ننش اینا خیلی وحشین

غلط کرده ک نمیده بچه تا ۷سالگی خودشو جر هم بده دادگاه نمیده ب اونا دست مادره ...بعدم بچه نمیره ...ننه ش ک گورشو گم کرد نبود خونه وسایل خودتو بچتو جمع کن یواشکی برو ببین میخوان چ غلطی بکنن

تخمک🤤 هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم 🤨 شنا نمیکنه🏊‍♀️  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو😏😝
بهونش بود برا فرش گیر داد میخواست جلو مادرش فقط منو خار کنه دلش خنک بشه

عزیزم خودت و بزن به بی خیالی . حالا که مادرشوهرت اینطور شناختی تو هم خودت ریلکس نشون بده به طوری که هیچی برات مهم نیست . با پسرت بازی بکن بخند .شاد باش .با خودت بگو گور بابای دنیا . پسرم عشقه

2740
عزیزم خودت و بزن به بی خیالی . حالا که مادرشوهرت اینطور شناختی تو هم خودت ریلکس نشون بده به طوری که ...

ننشو پسرش همش میگن پرستار میگیریم برا بچه تو هرزه ای که رفتی بیرون از خونه ننش میگه بچه به پسرم عادت داره تورونمیشناسه حالا پسرش اصلا خونه نی صبح تا شب سره کاروبیرونه

شوهرم از قصد دعوا میکنه منو خورد میکنه جلو مادرش که دلش خنک بشه

خدابهت صبر بده .....ببین اگه سکوت کنی ول میکنه سکوت کن تنها صدین بهش بگو اگه نه یا برو تو اتاق یا توهم خیلی قاطع بگو مثلاحالا شیره نجس که نیست ...خودم حلش میکنم

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage
خدابهت صبر بده .....ببین اگه سکوت کنی ول میکنه سکوت کن تنها صدین بهش بگو اگه نه یا برو تو اتاق یا تو ...

ناراحتم بهم گفت هرزه گفتش برا بچه پرستار میگیرم گورتو گم کن مامانش صدبار گفت نمیخواسته برگردی دنبال پرستار بوده 

ناراحتم بهم گفت هرزه گفتش برا بچه پرستار میگیرم گورتو گم کن مامانش صدبار گفت نمیخواسته برگردی دنبال ...

بهش فکر نکن کاریه که شده ....حرص نخور

ننشو پسرش همش میگن پرستار میگیریم برا بچه تو هرزه ای که رفتی بیرون از خونه ننش میگه بچه به پسرم عادت ...

عزیزم ترس به جونت انداختند . سعی کن رو اعتماد بنفست کار کنی . هر وقت هم گفتند بگو من به شوهرم تعهد دارم یکبار اشتباه کردم که خودم رفتم ، اگه نخواستین بمونم مهریه و حق و حقوقم بدین چشم میرم . طوری وانمود نکن که از نقطه ضعفت نسبت به پسرت استفاده کنند . بگو البته که پسر باید رابطه اش با  پدر ، بهتر از مادر باشه .پسرم باید مردونه بار بیاد . سعی کن با پنبه سر ببری .

به امروز فکر نکن مادرشوهرتوا به وقتش میشونی سرجاش  با بچه مشغول باش طرف  آقا نرو  تااون بیاد دلجویی  یه مدت سر سنگین باش مشاور خوب کمک بگیر شوهرت باشه پیشش

2706