2737
2734
عنوان

چقد به فال و حس ششمیای نی نی سایت اعتماد دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 964 بازدید | 52 پست
اعتقاد ندارم این تاپیکای حس شیشمم باید به عقلشون شك کرد

آره والا 

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کی هست تگش کن

من یکی دوبار پرسیدم درست نبود

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
والا من از همشون میپرسیدم برگشت دارم میگفتن نه اصلا😏بعد یارو برگشت 😂

😂😂

2728

من خودم هرچیزیو حدس بزنم برعکس درمیاد😂 

2740
این فال ها هستن تو اینستا..هر چی گفتن اتفاق افتاده یکیش دور روز پیش گفت خبر فوت یکی از بستگان می شنو ...

آخه اونا فرق دارن من تو سایتو میگم وگرنه اوناکارشون با موکول و ماورائ و اینچیزاس

من خودم یک حس ششمی ام ولی همیشه گفتم اینا فقط یک حسه پیشگو و اینا نیستیم که آینده رو ببینیم خیلی هم رو حرف ها و حس ها حساب نکنید مثلا یک خانمی ازمن میپرسه شوهرم داره بهم خیانت میکنه حس من بگه اره فردا طرف بیگناه باشه به خاطر یک حس قفل و منطق خودتون رو نباید کنار بگذارید ولی میتونید حسشون رو درباره اون موضوع بدونید 

2706