2737
2739
عنوان

تازه عزیز از دست دادم ولی دیگه گریه نمیگیره ....

| مشاهده متن کامل بحث + 1096 بازدید | 48 پست
به نبودنش عادت کردی؟ چند وقته رفته ؟

۲۷_۲۸ ساعته

ن هنوز باورش سخته برام

ولی ناراحت نیستم

حس میکنم هست ولی من دیگه نمیبینمش

متاسفانه کاربری خودم مهر تعلیق شد و ادمین نی نی سایت گفت فعلا برنمیگردونه منو ☹️ ⁩این کاربری مال رفیقمه و داده به من فعلا 🥺خودشم تو سایته با یه کاربری دیگه 💙 اگه از کامنتام ناراحت شدید بهم بگید از دلتون در بیارم 🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خاک میل بره . اشکات تموم شده ولی دلت و فکرت هنوز پیش عزیزته .. خدارحمت کنه .. انشالا روحشون به ...

ممنونم 💗 همچنین درگذشتگان شما

متاسفانه کاربری خودم مهر تعلیق شد و ادمین نی نی سایت گفت فعلا برنمیگردونه منو ☹️ ⁩این کاربری مال رفیقمه و داده به من فعلا 🥺خودشم تو سایته با یه کاربری دیگه 💙 اگه از کامنتام ناراحت شدید بهم بگید از دلتون در بیارم 🧡
۲۷_۲۸ ساعته ن هنوز باورش سخته برام ولی ناراحت نیستم  حس میکنم هست ولی من دیگه نمیبینمش

منم همین حس رو بابام دارم 

حس میکنم رفته ی جایی که من نمیدونم

پدر یادم نمیره مهربونیت  ❤ پدر یادم‌ نمیره هم‌زبونیت❤ 
2728
ممنونم مهربون پدربزرگم  حدودا ۲۷ _ ۲۸ ساعته که نیس

هنوز تو مرحله انکار هستی گلم،بخاطر اونه،خدا رحمتشون کنه

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
شکه نیستم مطمئنم 

ربطی به شکه بودن نداره . گریه تخلیه روانیه. سر فوت دایی ام ، یکی از دایی هام و مامانم گریه نمیکردن،  سعی میکردن کنار بیان . دقیقا چند وقت بعد داییم ام اس گرفت مامانم کیست خونی توی تیروئیدش ایجاد شد . جفتشون هم بخاطر فشار عصبی . عزیزم به نظر من اگه دلت گرفت اگه نیاز داری گریه کن. اصن با صدای بلنددددد  هوار بکش ولی توی دلت نریز

منو لایک نکنید
شکه نیستم مطمئنم 

من خالمو ۳ماهه از دست دادم البته مادرشوهرمم بود دقیقا ۳ماهه هرهفته میرم سرخاکش تا برم و بیام گریه میکنم طی روزم تا یادش میوفتم هر جا باشم گریه میکنم اصلا نمیتونم فراموش کنم با رفتنش نتونستم کنار بیام😭😭

رو دستای خودم جون داد رفت ولی باور ندارم😔😭😭

خیلی وقته ک دیگ زندگی خوش نمیگذره فقط میگذره💔
من کسی کنارم باشه اصلا گریه ام نمیگیره  خودم تو تنهایی حالم خیلی بد میشه

خدا به هیچکس نشون نده 

من اصلا یادم نمیاد سر فوت برادرم چی شد 

حتی یه بار نگو حالم بد میشه میزنم تو صورتم و بینیم خون اومده 

بعد از اینکه خون رو از صورتم پاک کردن متوجه شدم ولی باورم نمیشد من خود زنی کرده باشم اصلا یادم نمیاد هنوزم 

منم تو جمع جیغ نمیزنم یا گریه نمیکنم که خوب نیست اصلا 

چون  بعدش گلو درد وحشتناک گرفتم تا مدتها 

دکتر گفت غم باده 

2740
ربطی به شکه بودن نداره . گریه تخلیه روانیه. سر فوت دایی ام ، یکی از دایی هام و مامانم گریه نمیکردن، ...

درسته 

من سعی میکردم خودمو تخلیه کنم با گریه 

ولی از یه جایی ب بعد فهمیدم خیلی هم از مرگ ناراحت نمیشم

خدا قرین نور نگهشون داره.... منم 5 6 ماهی هس مادربزرگمو از دست دادم خیلی گریه میکردم خیلی، الانم یادم میفته پانیک شدید میگیرم و گریه میکنم ولی فعلا تو فاز انکارم، یعنی یادم میفته مه خواهرم زنگ زد مامان بزرگ رفت گریم میگیره یادم نیفته میگم خب تو خونش داره زندگی میکنه دیگه، چون نتونستم به تشییع جنازه اش برم هنوز نتونستم باور کنم

ببخشید یعنی چطوری  اخه منم بعد ی سری مشکلات این مدلی شدم خیلی کم گریه ام میگیره

ببین گریه کلا یه روش تخلیه ست . یه روش که نذاره حست سرکوب بشه . مامان من سر فوت داییم گریه نکرد همه گفتن چه صبری و فلان . یهو موهاش سفید شد و مشکل تیروئید پیدا کرد . اونیکی داییم هم هیچ گریه نکرد،  بعد چند وقت فهمیدیم ام اس گرفته . جفتشون هم بخاطر فشار روانی بوده . هیچوقت غم ات رو سرکوب نکن وگرنه از داخل میپوکی

منو لایک نکنید
من خالمو ۳ماهه از دست دادم البته مادرشوهرمم بود دقیقا ۳ماهه هرهفته میرم سرخاکش تا برم و بیام گریه می ...

خدا بهت صبر بده ....قطعا روحش زندس 🌹

خدا به هیچکس نشون نده  من اصلا یادم نمیاد سر فوت برادرم چی شد  حتی یه بار نگو حالم بد می ...

دورت بگردم داغ خواهر برادر غیرقابل تصوره من بچه‌ی کوچیک خانوادم هی میگم خدا روزی رو نیاره که فوت بقیشونو ببینم آخه اونا خیلی بزرگ تر از من هستن 

۲۷_۲۸ ساعته ن هنوز باورش سخته برام ولی ناراحت نیستم  حس میکنم هست ولی من دیگه نمیبینمش

همیشه از بچگی امادگی اینو داریم که سن بالاهای فامیل یه روزی تنهامون میزارن 

برا همین با مرگشونم راحت کنار میاییم 

ولی داغ جون یا دور از جون یکی از اعضای خانواده سخته 

2706