2737
2734
عنوان

تازه عزیز از دست دادم ولی دیگه گریه نمیگیره ....

| مشاهده متن کامل بحث + 1096 بازدید | 48 پست
خب عزیزم منم واقعن دلم می خواد خودمو  تخلیه کنم ولی الان دیگه نمی تونم قبلا مدرسه بودم نمیتونست ...

ببین اشتباه ما اینه که می ترسیم بقیه حسمون رو بفهمن .

مگه وقت ب شادی نمیذاری کسی ببینه؟ غم هم دقیقا مثل همونه 

منو لایک نکنید
ببین اشتباه ما اینه که می ترسیم بقیه حسمون رو بفهمن . مگه وقت ب شادی نمیذاری کسی ببینه؟ غم هم دقیقا ...

خب واقعن اون موقعه شرایط زندگیمون افتضاخ بود شاید بخاطر این بود چند باری حالت شوک بهم واردشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ۲ماه پیش  پدربزرگمو از دست دادم الانم ۱ ماهه خواهر هفت ماهم فوت شده خیلی ناراحتم همش تصویرش میاد جلو چشمم آخرین باری که دیدمش دلم براش تنگ میشه امیدوارم واقعا اون دنیا وجود داشته باشه

:|
منم ۲ماه پیش  پدربزرگمو از دست دادم الانم ۱ ماهه خواهر هفت ماهم فوت شده خیلی ناراحتم همش تصویرش ...

خدا بهت صبر بده حتما وجود داره عزیزم 

روح نامیراست و به حیات خودش ادامه میده 💗

متاسفانه کاربری خودم مهر تعلیق شد و ادمین نی نی سایت گفت فعلا برنمیگردونه منو ☹️ ⁩این کاربری مال رفیقمه و داده به من فعلا 🥺خودشم تو سایته با یه کاربری دیگه 💙 اگه از کامنتام ناراحت شدید بهم بگید از دلتون در بیارم 🧡
2731