2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خانواده

رل بازی کلا غلطه 

رل خانوادگی غلط اندر غلطه

من توی نوشته هام از ایموجی استفاده نمیکنم..!اگه بهم قلب یا گل یا بوس یا هرچیز دیگه ای میدین و من متقابلا چنین ایموجی ای نمیدم ناراحت نشید...      خدایا شکرت بابت همه چیز...چمدون به دست..صبح زود..یه هودی لش..سردی هوا..فرودگاه..و رفتن..اینا تنها چیزاییه که واقعا نیاز دارم...              (من میگم کارما تو بخون کارِ ما!!!!)
2740

۱۰۰٪خانواده 

چون دخترا معمولاا یه طرز فکری دارن که تو  فامیل اصلا کاری نکنن

(منظور همون دوست شدن با پسرای فامیله)

تو کلاه قرمزی داشتن تئاتر بازی میکردن با موضوع:" خواستگاری کفش از توپ" اول کار پدر داماد برگشت به خانواده عروس گفت : بله شنیدیم که یه دختر توپی دارید... :)))

خانواده

اما بستگی به یه چیزای دیگ هم داره ، من پسرعموم یکی رو میخاست دختره نخاستش چندساله زن نمیگیره چون میگه هنوز دختر مناسب خودش رو پیدا نکرده درحالی که همه فکر میکنن بخاطر همون دختر اولی هست هرچی هم میگه بابا نمیخامش دیگ هیچکس باور نمیکنه

تمام راهی که برای تو با دلم رفته بودم را ،حال مجبورم با عقلم برگردم 💔🙂💔   قهرمان گاو بازی اونی نیست که با گاوا سرشاخ میشه اونیه که خوب جلوشون جا خالی میده
اگه جواب نه باشه که ضایع میشم

ضایع نمیشید هرکسی حق انتخاب داره

فقط متوجه میشی اون شخص خودش و خودتون رو مناسب برای ازدواج یا همدیگ نمیدید

تمام راهی که برای تو با دلم رفته بودم را ،حال مجبورم با عقلم برگردم 💔🙂💔   قهرمان گاو بازی اونی نیست که با گاوا سرشاخ میشه اونیه که خوب جلوشون جا خالی میده
2706