2737
2734
عنوان

چجوری جوشم خوب کنم؟؟

75 بازدید | 8 پست

سلام

من الان سه چهار هفته است که یه جوش بزرگ بین چشم و بینیم زدم که اصلا نمیره از امروز خواستم شروع کنم به ماسک خونگی زدن تا پوستم عالی بشه ولی هر چی ماسک بقیه بهم پیشنهاد کردن برای جوش های دیگه بود نه این جوش که من زدم نمیگم راهکار هاشون بده نه اتفاقا عالیه اما خب به درد این جوش نمیخوره حالا بزارید مدل جوشم بهتون بگم بزرگ با قرمزه اصلا سرش سفید نیست بعد حالت شل و سفت بودن داره یعنی وقتی دست میزنم روش یکم شله اما از ریشه سفت الان میترسم تا شب یلدا خوب نشه و واقعا اعتماد به نفس ندارم که تو مهمونی باشم اونم با جوشی که با صدتا کرم نمیشه پوشوندش لطفا ماسکای خونگی بگید که بزنم قرص و دکتر نگید چون میترسم برم بدتر بشم به ریسکش نمی ارزه ممنون میشم راهنماییم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاری که ما بگیم رو میکنی بدون ترس بعد میترسی بری دکتر بدتر شی؟ مطمئن باش متخصص از نی نی سایتیا بیشتر بلده  

لااقل یه جوری باشید که اگه تصمیم گرفتیم مثل خودتون باشیم بتونید تحمل کنید :)
2728
کاری که ما بگیم رو میکنی بدون ترس بعد میترسی بری دکتر بدتر شی؟ مطمئن باش متخصص از نی نی سایتیا بیشتر ...

نه خب آخه یه داروهایی میدن کلی عوارض داره مثل راکوتان خب اگه یکی دربارش تحقیق نکنه بخوره بعد نازاذبشه دکتر میخواد جواب بده ولی الان یه نفر به من بگه یه ماسکی بزنم اگه ماسکه فایده نداشته باشه ضررم نداره چون همش چیزای خونگی مثل آبلیمو و ماسک و عسل و اینجور چیزان

2738