2737
2739
عنوان

میکرونیدلینگ انجام دادم

511 بازدید | 14 پست

سلام. یکشنبه میکرو نیدلینگ انجام دادم. قبلا هم دو جلسه پاکسازی با دستگاه هیدروفیشیال. ولی احساس میکنم هیچ فرقی نکرده صورتم. خودم فقط میخواستم پاکسازی کنم انقدر آرایشگره گفت خوبه و صورتت مثل آینه میشه که انجام دادم. بعدش گفت دو جلسه دیگه هم باید نیدل بزنم تا کامل جواب بگیرم. به نظرتون جلسات بعد رو برم یا بی خیال بشم. کسب تجربه ای داره

منم منافذباز ویکم جای جوش دارم سه سال پیش پیش متخصص پوست همراه بهترین کوکتل ها انجام دادم هیچچچچچ تغیرری نکردصورتم عزیزم اینا همش تله پوله دیگه نرو جلسه ای چقد دادی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم منافذباز ویکم جای جوش دارم سه سال پیش پیش متخصص پوست همراه بهترین کوکتل ها انجام دادم هیچچچچچ تغ ...

400 میکرو ترمیم کننده 50 ضدآفتاب 70

نمیدونم چکار کنم. البته صورتم مشکل خاصی نداره آ فقط میخواستم یکم روشن تر بشه. 

2728

برو پیش متخصص پوست عزیزم و اینکه همون اول نتیجه ش مشخص نمیشه باید چند جلسه انجام بدی و بعد چند روز متوجه بهبود جای جوش میشی من از دوستام انجام داد پیش متخصص پوست و واقعا جاهای جوشش خیلی کم رنگ شد و تقریبا میشه گفت رفت

الان موندم بازم برم یا نه. میترسم هیچ تغییری نکنم. این همه به شوهرم گفتم بذار انجام بدم خیلی پوستم خوب میشه و این حرفا بعد با کلی خرج تغییری نکنه. خیلی بده

2740
400 میکرو ترمیم کننده 50 ضدآفتاب 70 نمیدونم چکار کنم. البته صورتم مشکل خاصی نداره آ فقط میخواستم یک ...

پیش ارایشگر انجام دادی جلسه ای پونصدگرف😳چخبره 

دیگه نروعزیزم منم سه جلسه رفتم نه پوستم روشن شد نه تغییری کردم الانم از ی دکترطب سنتی یه کرم دستسازخریدم برا بستن منافذو روشن کنندس تازه خریدم استفاده میکنم ی ماه نتیجه دیدم اگ پوستم روشن شد میگم توهم بخری

اشتباه بزرگ پیش آرایشگر من چال گونه زدم چقد خرج دکتر اینا کردم تا خوب شد صورتم هنوز ی نقطه جاش هم هس ...

یاخدا چه دل وجراتی دارین چجوری جرئت کردی  صورتاو بسپری زیر دست ارایشکر من پیش متخصص میرم کلی دلشوره میگیرم نزنه ی بلایی سرصورتم بیاره عزیزم کلی سفارش میکنن اصلا برا خدمات زیبایی پیش ارایشکرا نرید حتما باید پزشک باشه طرف اونم عمومی قبول نیس متخصص

یاخدا چه دل وجراتی دارین چجوری جرئت کردی  صورتاو بسپری زیر دست ارایشکر من پیش متخصص میرم کلی دل ...

واقعا من خیلی پشیمون شدم ده ملیون بعدش خرج صورت کردم خوب شد همین شد درس عبرت برام آرایشگر من پیشش الان فقط برای ناخن میرم ابرو ک اصلا دست نمی‌زنم آرایشگر ها اصلا دلسوز نیستن بهتر نمی کنن داغان میکنن

❤️
2706