2737
2734

یه کارایی کرده از هم جداییم ۹ ماهه بچه یک ساله دارم 

چی میشه ۱۰ تاصلوات برام بفرستین خواهش میکنم التماس میکنم برای حل مشکلم 

گذاشته رفته ؟چرا عزیزم

بچه ها میشه برام دعا کنین 😔خیلی زندگی بدی داشتم خیلی ،بهم خیانت های زیادی کرد از فامیل خودش گرفته تا هرزه های.... رفیق باز بود مشروب خور بود بچه ننه بود قهر میکرد دیگه نمیومد اختیارش خودش نداشت مادرش داشت اخلاق نداشت کلاهبردار بود آخرم با اجبار و به زور برد مهریمو بخشیدم بعد ماه بعدش دادخواست طلاق داد بی ابروم کرد همه جا مثل سگ پرتم کرد بعدم زود زن گرفت  اونم کی دوست سابقم رو😔 نمیدونم عدالت خدا کجاست مگه نمیگن اشک یتیم عرش خدا رو به لرزه در میاره، پس چرا کاری انجام نمیده چرا برام  چرا من یتیم باید این همه سختی بکشم.... الان که ورشکست شدیم زیر خط فقر رفتیم منو خانوادم داغونم فقط میخوام یه دعای خیر و خوب برام کنین یا یه صلوات بفرستین خیلی داغونم خیلی...🥺😔

منم یه نامرد داشتم منو ول کرد رفت نابودم کرد خدا نابودش کنه واگذارش کردم به خدا 

بچه ها میشه برام دعا کنین 😔خیلی زندگی بدی داشتم خیلی ،بهم خیانت های زیادی کرد از فامیل خودش گرفته تا هرزه های.... رفیق باز بود مشروب خور بود بچه ننه بود قهر میکرد دیگه نمیومد اختیارش خودش نداشت مادرش داشت اخلاق نداشت کلاهبردار بود آخرم با اجبار و به زور برد مهریمو بخشیدم بعد ماه بعدش دادخواست طلاق داد بی ابروم کرد همه جا مثل سگ پرتم کرد بعدم زود زن گرفت  اونم کی دوست سابقم رو😔 نمیدونم عدالت خدا کجاست مگه نمیگن اشک یتیم عرش خدا رو به لرزه در میاره، پس چرا کاری انجام نمیده چرا برام  چرا من یتیم باید این همه سختی بکشم.... الان که ورشکست شدیم زیر خط فقر رفتیم منو خانوادم داغونم فقط میخوام یه دعای خیر و خوب برام کنین یا یه صلوات بفرستین خیلی داغونم خیلی...🥺😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هیچکس را به زور عاشق نکنید

میدان جنگ که نیست دوست داشتن است جانم

اگر تو را بخواهد قطعا خودش کنارت می ماند و تمام وجودش

می شود تو! اگرم دلش با تو نباشد که

ناب ترین عاشقانه های جهان هم به پایش بریزی ادم

دوست داشتن نمی شود! همیشه با جنبه ها را انتخاب کنید

بعضی ها با یک فدایت شوم احساس بزرگی می کنند و

گند می زنند به تمام باورهایتان

عشق یکطرفه فایده ندارد

مشتی هستی   ملوان کشتی هستی
هیچکس را به زور عاشق نکنید میدان جنگ که نیست دوست داشتن است جانم اگر تو را بخواهد قطعا خودش کنارت ...

دوست هم داریم همو خانوادش نمیزارن میگن مریم اگه بخوادت باید بدون هیچی بخوادت

2738
گذاشته رفته ؟چرا عزیزم

مادرش دخالت میکرد طاقت نیوردم دست بزن پیدا کرد ولش کردم هر کی فرستاد نیومدم گفتم یا من یا ننت 

دوست هم داریم همو خانوادش نمیزارن میگن مریم اگه بخوادت باید بدون هیچی بخوادت

من شاید حرفام جلوتر از زمان باشه شاید برا هر کسی خوشایند نباشه

ادمها قرار نیست تا ابد در کنار ما باشن.می تونند برای داشتن اینده بهتر تصمیم بگیرن دیگه نباشن

ادمها حتی بعداز ازدواج می بینند به درد هم نمی خورن جنگ که نیست می تونند جدا بشن خیلی منطقی 

شوهر شما شمارو انتخاب نکرد چون منطقی نبود که همسرم قراره تا اخره عمر پا به پای من بیاد تو سختیها تو خوشیها.بچه ادم به موقعش میره.خانواده ادم همه سره زندگیه خودشون هستند.پدر مادر ادم تا اخرش با ادم نیستن.پس می مونه همسر ادم که بیاد نگهش داشت

مادرش دخالت میکرد طاقت نیوردم دست بزن پیدا کرد ولش کردم هر کی فرستاد نیومدم گفتم یا من یا ننت 

چقد مادر ها بد شدن نمیگن زندگی بچه مون خراب میشه 

منم یکی داشتم خدا ازشون نگذره مخصوصا شوهرم

من شاید حرفام جلوتر از زمان باشه شاید برا هر کسی خوشایند نباشه ادمها قرار نیست تا ابد در کنار ما با ...

اره منم همینو میگم منتها میترسم فردا روز دوباره باهاش به مشکل بخورم بعد دوباره برگردم خونه پدرم با دو تا بچه .پدرمم میگه نرو که دوباره برمیگردی هزار تا از بزرگترا اومدن دنبالم ولی گفتم خونه بزن به نامم نزد 

چقد مادر ها بد شدن نمیگن زندگی بچه مون خراب میشه  منم یکی داشتم خدا ازشون نگذره مخصوصا شوهرم

خدا یا با یک بچه باید با مادر پدرم زندگی کنم من الان آرزو داشتم تو خونه خودم باشم

اره منم همینو میگم منتها میترسم فردا روز دوباره باهاش به مشکل بخورم بعد دوباره برگردم خونه پدرم با د ...

راهی که می خوای بری پر خطره به استرسش نمی ارزه.او درک نمی کنه شما می گید خونه می خوام برا فردا روزی با بچم سر پناه داشته باشم

شما هم رک گفتید خونه بزن بنامم خوب منطقی ادم گارد می گیره می گه اینکارو نمی کنم

شما هم می تونستید دوستانه بهش تنهایی می گفتید

بنظرم روتون تو روی هم باز شده دیگه میشی زیادیها انوقت باید یک عمر ازش چشم بسته اطاعت کنی

خدا یا با یک بچه باید با مادر پدرم زندگی کنم من الان آرزو داشتم تو خونه خودم باشم

منم خیلی آرزو داشتم 😔فکر میکردم بعد فوت پدرم این اشغال منو خوشبخت میکنه هه

2706