2737
2734

اخه چرا 

چجوری از پسرکوچولوم دل بکنم

چجوری دوباره درد جسمی و روحی سقط رو تحمل کنم؟

چرا هنوز ناامید نشدم 😭😭

هنوز ته دلم میگم شاید امینوسنتز بگن اشتباه شده درصورتیکه عقلم میگه نمیشه 

-مامانم تنها دلخوشیمون توی دنیاس دعاکنیدسلامتیشو ب دست بیاره -کوچولوی عزیزم کاش تو دلم میموندی کاش میشد ب دنیا بیای وعطرتنتو مثه رویاهام بوبکشم    -کوچولوی عزیزم خواهش میکنم این دفعه بمون تو دل مامانی من خیلی چشم انتظارتم... این دفعه به وزن دلخواهم میرسم به خودم قول دادم.. جمعه ۲۰ بهمن--۶۳/۷۰۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آمینو واسه چیه چی میشه که میفرستن

ریسک سندروم داون

-مامانم تنها دلخوشیمون توی دنیاس دعاکنیدسلامتیشو ب دست بیاره -کوچولوی عزیزم کاش تو دلم میموندی کاش میشد ب دنیا بیای وعطرتنتو مثه رویاهام بوبکشم    -کوچولوی عزیزم خواهش میکنم این دفعه بمون تو دل مامانی من خیلی چشم انتظارتم... این دفعه به وزن دلخواهم میرسم به خودم قول دادم.. جمعه ۲۰ بهمن--۶۳/۷۰۰
آمینو واسه چیه چی میشه که میفرستن

یا برای بارداری با سن بالاس یا توی سنو یه چیزهایی مشکوکه میگن با این آزمایش معلوم میشه یه چیزی شبیه سندرم داون از اینجور چیزها

خدایا شکرت به خاطر پسرای قند عسلم شکرت 
یا برای بارداری با سن بالاس یا توی سنو یه چیزهایی مشکوکه میگن با این آزمایش معلوم میشه یه چیزی شبیه ...

مرسی عزیزم

امضای خدا پای آرزوهاتون 🥰 تیکر رسیدن به آرزوم😍خداجونم پناه هممون باش❤💚💙💛💜❤
2738