2733
2734

سلام شبتون بخیر 💛

من تجربی میخونم 

نمیخوام بگم علاقه ندارم دارم اتفاقا ولی واقعا نیاز به مطالعه به شدت زیادی داره باید زیاد بخونی و تقریبا تفریح نداری و فقط درس میشه زندگیت 

از طرفی هم نقاشی و گرافیک رو هم خیلی دوست دارم 

هدفم از تجربی خوندن پرستاریه 

ولی بعضی وقتا فکر میکنم نقاش شدن و آموزشگاه هنر داشتن و حتی آرایشگری و میکاپ آرتیست شدن رو خیلی خیلی دوست دارم .

واقعا این روزا خسته ام خیلی سردرگمم نمیدونم چی میخوام میخوام چیکار کنم نگرانم خیلی زیاد 

به نظرتون چیکار کنم؟؟

در انتظار هدف...⛈⚡   

سلام. به نظرم با مشاور تحصیلی صحبت کنین.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.

هنر رو در کنار درست ادامه بده اگر پرستاری رو دوست داری آینده ت بیشتر تامین ولی باید واقعا عاشقش باشی چون شغل سختی

مـن حواســم بهـ همــهـ جــَمع ولــی پرتــ تـــ❣وام

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
هنر رو در کنار درست ادامه بده اگر پرستاری رو دوست داری آینده ت بیشتر تامین ولی باید واقعا عاشقش باشی ...

دقیقا خودم به همین فکر میکنم پرستاری درآمد و بازار کار نسبتا بهتری داره ولی..

در انتظار هدف...⛈⚡   

پرستاری خیلی سخته شب و تعطیل و عید و همه وقت درگیری بعد با مریضی درگیری نه با خوبی و خوشی ولی درآمدش بد نیست 

اگه آدم   خونسرد و بی خیالی هستی  و دوسش داری برو پرستاری و گرنه باهاش زود پیر میشی 

2738
آخه علاقم به هر دوتاش علاقه دارم  الان ک تجربی ام میترسم برم گرافیک باز پشیمون شم...

از گرافیک و نقاشی چیزی بلدی؟

پیشنهادم اینه که یه مدت کلاس بری و دوره ببینی 

یه وقتایی میبینی آواز دهل از دور خوشه ... 

محیط کار رو ببین 

کسایی که تو این زمینه فعالیت میکنن ببین 

بعد تصمیم درست رو بگیر

آخه علاقم به هر دوتاش علاقه دارم  الان ک تجربی ام میترسم برم گرافیک باز پشیمون شم...

خب ببین تو از پرستاری قبول شو گرافیک چیزیه ک میتونی بعدا هم کلاس خصوصی بری ادامه بدی 

یکار دیگ هم میشه کرد هنرم بخون درکنار تجربی بعد کنکور هردو رو بده سال چندمی؟

از گرافیک و نقاشی چیزی بلدی؟ پیشنهادم اینه که یه مدت کلاس بری و دوره ببینی  یه وقتایی میبینی ...

اره نقاشیم خوبه نقاش توی خانواده داریم چندتایی 

ممنونم از راهنمایی هات و وقتی که برام گذاشتی💛

در انتظار هدف...⛈⚡   
خب ببین تو از پرستاری قبول شو گرافیک چیزیه ک میتونی بعدا هم کلاس خصوصی بری ادامه بدی  یکار دیگ ...

مممنونم عزیزم ک کمک کردی بهم همین کارو میکنم تجربی رو میخونم تلاش هم میکنم براش درکنارش علاقه ام به هنر و میکاپ و آرایشگری رو هم ادامه میدم 

یازده

در انتظار هدف...⛈⚡   
مممنونم عزیزم ک کمک کردی بهم همین کارو میکنم تجربی رو میخونم تلاش هم میکنم براش درکنارش علاقه ام به ...

اوههههه هنوز خیلی راه پیش رو داری نمیترسونماااا اما بیا دوازده حالا 

من خودم دوازدهم

اوههههه هنوز خیلی راه پیش رو داری نمیترسونماااا اما بیا دوازده حالا  من خودم دوازدهم

سخته؟به نظرت اگه تلاش کنم میتونم پرستاری بیارم؟

خیلی نگرانمممم

در انتظار هدف...⛈⚡   
2706