2737
2734

مبارکهههههههههه😍😍😍😍😍😍

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
واااای یه رفیق فابریک توراهه

بیشتر یه هوو تو راهه تا رفیق😂دخملی من ۴۸ روزه دنیا اومده تو این ۴۸ روز شوهرم جوری بهش محبت میکنه که تو این ۶ سال به من نکرده 😑

دوست عزیزم که امضام و میخونی یه صلوات مهمونم میکنی هم برا شادی روح مامانم که فقط دوماه بعد تولد ۳۹ سالگیش منو تو ۱۹ سالگی تنها گذاشت یدونه برا سلامتی دخترکوچولوم که تو ۲۰ سالگی اومد کنارم💙💙 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بیشتر یه هوو تو راهه تا رفیق😂دخملی من ۴۸ روزه دنیا اومده تو این ۴۸ روز شوهرم جوری بهش محبت میکنه که ...

منم اینو ب شدت قبول دارم😩😩

نامرد هر چی شیرینی میخورم و سمت چپ دراز میکشم تکون نمیخوره تا میرم پیش همسرم یا تلفنی باهاش حرف میزنم تکون میخوره😩😩😢😢

2738
ممنون از همه تبریکاتون 😍😍😍

صحیح و سالم بیاد بغلت نی نی یه نعمت بزرگه من قبل دخترم خیلی تنها بودم ولی الان انگار یه دنیا کنارمه

دوست عزیزم که امضام و میخونی یه صلوات مهمونم میکنی هم برا شادی روح مامانم که فقط دوماه بعد تولد ۳۹ سالگیش منو تو ۱۹ سالگی تنها گذاشت یدونه برا سلامتی دخترکوچولوم که تو ۲۰ سالگی اومد کنارم💙💙 
منم اینو ب شدت قبول دارم😩😩 نامرد هر چی شیرینی میخورم و سمت چپ دراز میکشم تکون نمیخوره تا میرم پیش ...

دختر من عاشق باباشه صداشو از چند فرسخی میشناسه باباش صداش میکنه جوری میخنده دهنش ۴ متر باز میشه

2706