2737
2739

سلام و تشکر از کاربرایی که لطف کردن و اومدن، یه سوال دارم که به راهنمایی و ذهن خلاق شما نیاز داره.

سوال اینه، اینجا که نی نی سایت و ادمین هم نی نی یار هستن و ظاهرا کاربرانی که تاپیک میزنن به نام اسی شناخته میشن. حالا اگه کاربری بخواد پست های آموزشی برای کاربرای علاقه مند بذاره، چه عنوانی پیشنهاد می کنید؟ چند تاشو من میذارم ولی به نظرم جالب نبودن. 

1.اموزش مقدماتی شبکه برای اسی 

2.اموزش لینوکس برای نی نی سایتی ها

3.مقدمه ای بر امنیت شبکه وایرلس خانگی  برای کاربرا

به نطرتون چی جالب‌تر؟ اسی یا نی نی سایتی یا کاربر؟ پیشنهاد شما چیه؟ کلمه مناسب کدومه؟ 

بازم ممنون از زمانی که برای خوندن و کامنت گذاشتن، گذاشتین🙏 ممنون. مرسی. 

+پ. ن. من اینجا تالار شبکه و کامپیوتر و نرم افزار ندیدم ولی تا دلتون بخواد سوال درباره اینا دیدم. همه متفرقه و عمومی میزنن یعنی؟ 

به نظرم چون بحث جدیه "کاربر" بهتره😶

من اسکیزوفرنی دارم. خطرناک نیستم. هیولا و قاتل بالقوه نیستم. اختلالم همه ی من نیست. فقط قسمتی از منه. ( دوستان گرامی، به جااااان خودم فیلم "ذهن زیبا" رو دیدم. اینقدر اینو پیشنهاد نکنید!!!!)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
😐💔چرا من چیزی نفهمیدم

انتخاب عنوان تاپیکه مثلا اگه بحث به نتیجه برسه در آینده شما تاپیک هایی با عنوان زیر رو می بینید

12.اموزش نرم افزار مجازی ساز برای کاربران نی نی سایت

جاست اسی

‌ب ااحترام حصورتوون بخش سوالات مربوطه رو اینطوری میذارم. 

14.سوالات بخش نصب نرم افزار برای اسی ها

نظر خودتون چیه؟ 

2706