2737
2734

خو بعضیا نیاز دارن 

کلا کسایی هم عمل زیبایی میکنن خیلی اعتماد بنفسشوت بالا میرع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به نظر من هیچکس به عمل زیبایی نیاز نداره

هرچقدرم به قولتون زشت باشه اما زیبایی های خودشو داره که به زیبایی عملی بیشتر میارزه

زندگی دشوار ترین امتحان است.بسیاری از مردم مردود میشوند چون سعی میکنند از روی دست هم بنویسند غافل از اینکه سوالات موجود در برگه ی هر کسی فرق میکند 
2738

ربطی نداره

بینی من شبیه استیو کارل بود، صاف بود اما یه حالت تیزی داشت فکر کردم که با عمل چقدر چهره ی بهتری دارم و خوشحال ترم و همینطور هم شد

اگر گاهی جواب نمیدم عذر میخوام.بی حوصله ام،دوست دارم نظرم رو بگم و برم،همین...💚لطفا درخواست دوستی هم نفرستید حرف خصوصی با کسی ندارم

اره

ولی من عمل بینی رو خیلی دوست دارم🙁

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام

یه سلیقه کاملا شخصیه من بینی ام هیچ ایرادی نداشت ولی دوست داشتم عمل کنم که چهره ام شیک تر شه 

اعتماد به نفسمم خوبه 

خوشگلم هستم

اگه دوست داشتید برای خوشبختی و ازدواج عالیم با یه آدم عالی دعا کنید برام🌸💕