2733
2739
عنوان

همسر بسیار عصبی و پرخاشگر

801 بازدید | 37 پست

دو پسر ۱۷ و ۷ ساله دارم شوهرم از اول زندگیمون هم خیلی بی حوصله و بی اعصاب و پرخاشگر بود و دست بزن داشت و خیلی گیر میداد به تمام جزییات و ریزه کاری های خونه و دائم ایراد از حرف زدن و کارای من می گرفت و بشدت به درس خوندن پسر بزرگم حساس بوده و هست و الانم به پسر کوچیکم کلاس اوله بشدت گیر میده، پسرموبا هول دادن به جلو و اصرار باعث شد تیزهوشان بره ولی امسال که کلاس ۱۲ هستش متاسفانه به جای اینکه بیشتر بخونه بیشتر سمت گوشی و بازیهای گوشی میره و همین باعث شده شب و روز سر پسرم فریاد میزنه و گیر درس میده ،پسرم خسته شده لجبازی می کنه و از اتاقش بیرونش می کنه و میگه درس خوندنم بهت ارتباطی نداره و باباش هم هر روز عصبیتر و بدرفتارتر از قبل میشه اصلا آروم و قرار نداره و وجودش پر از خشم و نفرت و بی احساسی وعصبانیته ، که بیشتر سر من خالی می کنه و منو متهم و مقصر تمام مشکلات میدونه ،زندگی برای من و بچه هام جهنم شده که اصلا یه آرامش حتی یک روزه هم توش نیست پیش مشاور هم نمیاد خسته شدم کم آوردم بگید چکار کنم 

همسرتون خودش مصوب اینا شدع 

تک دوستانه رفتار میکرد پسرتون کشش ب سمتش خیلی بیشتر بوده 

بعضیا فک میکنن با زیرسلطه گرفتن و فشار اوردن ب نتیجه درست میرسن اما برعکس جواب میدع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مشخصا پسرتون الان تو سن بلوغه و رشد شخصیتی و نباید بهش بی احترامی کنید.

گیر بدین. الان درسا همه شدن تو گوشی 

و این سن سن لغزش. شما با پسرت دوست باش و بذار حرفاشو بهت بگه. با کی میره باکی میاد. دلش جایی گیره 

خواهشا دعوانکن.دل ب دل بچه بده ب وقتش راهنمایی سالم کن

همسرتون خودش مصوب اینا شدع  تک دوستانه رفتار میکرد پسرتون کشش ب سمتش خیلی بیشتر بوده  بع ...

بله دقیقا درسته، دخالت کردن بیش از حد و احساس مالکیت توی وجودشه 

2740
بله دقیقا درسته، دخالت کردن بیش از حد و احساس مالکیت توی وجودشه 

بچه اسیب میبینه و تو روشون در میاد

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
من تمام تلاشم اینه آرامش داشته باشه خونه بخاطر بچه هام

کارخوبی میکنی وقتی نمیخوای طلاق بگیری بهتره آب باشی اگرچه شوهرت آتیش باشه

به حرف این بچه مچه های نی نی سایت که متاهل نیستنو هیچ درک درستی از زندگی مشترک ندارن گوش نده

همه راه رو رفتم ولی اون انگار آرامش رو دوست نداره چون تو خونواده پر شر و شوری بزرگ شده که آروم نبودن

پسرهات رو ببر مشاوره، سعی اونها کمترین اسیبها رو ببینن

وزن شروع: ۶۳.۶۰۰  وزن فعلی: ۶۲.۲۵۰  وزن هدف: ۵۵ 💙 رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !