2737
2739
عنوان

سر سفره حضرت رقیه سلام الله علیها هستم بیاید براتون دعا منم

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 133 پست
تروقران امشب خواستگاریمه برام دعا کن هرچی ب خیرم هست پیش بیاد واس خوشبختیم دعا کن التماست میکنم 💖

سپید بخت بشی

برات آیة الکرسی میخونم

دورترین نزدیکِ من🖇❤️                                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@کاربرنینیسایت۱۳۴     @5127     @سرای__نور     @مائده6525221 &n ...

خیلی ممنونم پریا جان🌹 

استارتر عزیز لطفاً برای سلامتی و آرامش خودم و عزیزانم دعا کن ممنونم گلم 🙏

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

@جونniloo   ❤️
@کیک_توت_فرنگی    

@happylearn    

@بانو_لی_لی    

@77mary    

دوستانم رو هم لطفااااا دعا کن❤️

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
2728
سپید بخت بشی برات آیة الکرسی میخونم

مرسی مهربونم حتما دعام کن💖

میشه لطفا واسم دعا کنید خیلی به دعاهاتون نیاز دارم یه عمره منتظر خوشبختیم هستم دعا کنید منم دلم شاد بشه از این زندگی نجات پیدا کنم 💌💫

سلام. من اسمم واقعیه.
زهرا هستم فامیلیمم آیت.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
2738

@hyat222    

@ایسان234    

@کاربرنینیسایت۱۳۴    

@هارلییییییییییییییی2     

با آرزوی سلامتی وحاجت روایی همه دوستای گلم😍🌹

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

تو رو خدا برام دعا کن...بچمو بردن انقدر زیر گوشش خوندن که همش بهم میگه نمیام پیشت...۳ سال و نیمه هست..

😢😢

اگر از كسی متنفری،                                                از قسمتی از خودت در او متنفری؛                         چيزی كه از ما نيست نمی تواند افكار ما را آشفته كند ..

التماس دعا دارم تا منم گرفتاریم تمام بشه دیگه به خدا جون ندارم 

خیلی وقته خستم از این دنیا ،،چند تا بچه دارم برای تامین مخارج زندگی راه پله و نظافت منزل انجام میدم ای کاش همه ی درد های من تمام بشن و بچه هام بخندن خدایا کمکم کن 
تو رو خدا برام دعا کن...بچمو بردن انقدر زیر گوشش خوندن که همش بهم میگه نمیام پیشت...۳ سال و نیمه هست ...

ذکر یا لطیف ادرکنی به لطفک الخفی زیاد بگو روزی ۱۲۹بار خواهش

خیلی وقته خستم از این دنیا ،،چند تا بچه دارم برای تامین مخارج زندگی راه پله و نظافت منزل انجام میدم ای کاش همه ی درد های من تمام بشن و بچه هام بخندن خدایا کمکم کن 
2706