2733
2739
عنوان

نمیتونم دیگه بهش فکر نکنم...

| مشاهده متن کامل بحث + 734 بازدید | 37 پست
باور کن تیپش ساده ساده بود من اخه چند دقیقه پشت در معطل بودم درو قفل کرده بود و من و دخترمم پشت در.. ...

ی شناختی از قبل بوده که تا شما نبودی آورده خونه یارو رو 

مگه میشه همینجوری بری تو خیابون یکی رو سوار کنی 

الله اکبر از دست جماعت خیانتکار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی شناختی از قبل بوده که تا شما نبودی آورده خونه یارو رو  مگه میشه همینجوری بری تو خیابون یکی ر ...

عزیزم شماره اینجور زنا همه جا هست شناخت نمیخواد که خاک به سر شوهرامون که میرن پیششون 

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            
عجب...

اره عزیزم باز دلم به این خوشه که نتونسته رابطه داشته باشه باهاش 

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            
2728

عزیزم از یک مشاور خانواده خیلی خوب کمک بگیر شماره دکتر خشایار نعماوی زاده رو واست میگیرم ازش حتما مشاوره حضوری یا تلفنی ازش بگیر

09351305590

آدرس دفترش هم توی پیج اینستاگرامش هست: bato24com

واقعا...منم میگم کاش ندیده بودم من خاک بر سر که موندم تو زندگی کاش هیچی نفهمیده بودم...

انقدر بهش اعتماد داشتم که هنوز تو شوکم 

2738
واقعا...منم میگم کاش ندیده بودم من خاک بر سر که موندم تو زندگی کاش هیچی نفهمیده بودم...

تصمیم هم دارم به خودش چیزی نگم ببینم بازم میخاد خیانت کنه یا نه بعدش تصمیم بگیرم چیکار کنم

ببین استاتر

اعتماد نکن به شوهرت الان خیلی زوده بخای ببخشی بزار ۴ ماه بگذره بعد درموردش تصمیم بگیر

ادم ب جنون میرسه با این چیزا

چاتای سابقم💕  خدارو داشتن حس خوبیه....❤ (نیها صدام کنید😍)  ❤ تیرماهیم❤ عاشق بارونم،سنگ صبور و مَحرَم اَسرار بقیه ، اما "تنها" این تنهاییم بخاطر اینه که یه سریارو خوب نمیشناسم و یه سریای دیگرو خوب میشناسم! دلمو انقدر شکستن قلبمو انقدر زیرپاشون له کردن تا یاد گرفتم قوی باشم! خاطره ها نمیمیرن...کاش میشد که پاک کن دستم بگیرم و چیزایی که آزارم میدن رو از حافظم پاک کنم.... برام صلوات بفرستید و دعا کنید من به دعا محتاجم🖤🍂(درخواست دوستی قبول نمیکنم..)(عجب صبری خدا دارد..!) (اکثر تاپیک هام مال خودم نیستن از زبان اطرافیان و برای حل مشکل اوناست) (هیچوقت اجازه ندید که یک نفر بشه همه ی دنیاتون) (واسه ظهور آقا امام زمان صلوات) در لحظاتی از درد کسی به داد آدم نمیرسد؛ رنج همیشه تنهاست!

طبق تجربه میگم نبخش. بگو نمیتونم ببخشمت الکی برو درخاست طلاق بده تا یه چیزی بزنه به نامت تا دیگه تکرار نکنه اگر با یک معذرت خواهی ساده بخشیدی ممکنه دوباره تکرار کنه

انقدر بهش اعتماد داشتم که هنوز تو شوکم 

من یه بار دیگا از شوهرم یه پیام دیدم دوسال پیش...پیام داده بود توی یه گروهی که همه برای اینجور کارا همو میخوان که اگر از شهرمون کسی هست بهش پیام بده من دعوا به پا کردم و قول داد دیگه کاری نکنه ولی باز هم الان...اینم تا این حد...

من یه بار دیگا از شوهرم یه پیام دیدم دوسال پیش...پیام داده بود توی یه گروهی که همه برای اینجور کارا ...

مردا واسه داشتن رابطه م.قعدی به هر کثافتکاری دست میزنن 

طبق تجربه میگم نبخش. بگو نمیتونم ببخشمت الکی برو درخاست طلاق بده تا یه چیزی بزنه به نامت تا دیگه تکر ...

همون موقع که وایساده بودم که طلاق ولی بعد دیگه رفتیم مشاور پشیمون شدم..

2706