2726
عنوان

نمیتونم دیگه بهش فکر نکنم...

734 بازدید | 37 پست

چند وقت پیش رفته بودم خونه بابام و بعد شوهرم گفت بمون تا بیام دنبالت من دخترم اونجا اذیتم کرد و زودتر به بابام گفتم برم گردونه خونه اومدم خونه دیدم شوهرم با یه زن تو خونس...کاش زنه از من بهتر بود دلم نمیسوخت خلاصه داغون شدم و شرط ادامه زندگیا گذاشتم اینکه بریم مشاوره رفتیم مشاوره و به نتیجه خاصی نرسیدیم خودشم گفت پشیمونم و ببخشید و گریه و اینا که منو ببخش...من بخشیدمش ولی از اونروز تاحالا کلا داغونم تو ظاهر یعنی خوبم ولی دلم داغونه دیگه به زندگیم امیدی ندارم چون با خودم میگم وقتی یه بار اینکارو کرده یعنی هیچ بعید نیست بازم تکرار شه اما از اونطرف یاد پشیمونیاش میفتم که چجوری گریه میکرد..دیگه دلم باهاش نیست ولی به خاطر دخترم و خانواده به درد نخور نمیشه جدا بشم...این ماجرا مال حدود دوماه پیش ولی هنوز باهاش کنار نیومدم...میگه یهویی اتفاق افتادو رفتم ماشین درست کنم بعد یهو تو خیابون دیدمش و براش بوق زدم...حالازنه شاید ۱۰ سال از من بزرگتر و قیافشم هیچیییی نبود تیپشم سر تا پا مشکی و ساده...یعنی اصلا بهش نمیومد..هر بار میخواهیم رابطه داشته باشیم یاد قیافه نحس اون زنه میفتم...نمیدونم چیکار کنم...

عزیزم درکت میکنم منم سه روز فهمیدم شوهرم بهم خیانت کرده.خیلی حالم بده از ذهنم بیرون نمیره همش دارم بهش فکر میکنم 

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وااای خدا بهت آرامش بده عزیزم  الان رفتار شوهرت خوبه ؟

اره میگم که خیلی پشیمونه اینکه اصلا عذر خواهی بلد نبود چندین بار عذار خواهی کرد میگه من واقعا شیطون اومد تو جلدم و این حرفا...نمیدونم حرفشا باور کنم یا نه...

دقیقا اینقدر بی جنبه یعنی...اخه ما روز قبلش قشنگ رابطه داشتیم...نمیدونم چرا..

خاک تو سرش!یدفعه مگه میشه یه آدم ساده رو ببینی ح .. ری بشی؟

کاش تو بودی تو سرنوشتم،کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من،زیباترین روز برایم حتی یک روز زندگی با توست
دقیقا اینقدر بی جنبه یعنی...اخه ما روز قبلش قشنگ رابطه داشتیم...نمیدونم چرا..

عزیزم شوهر منم یه روز قبلش بامن رابطه داشت بعد فرداش به این زنای خیابونی زنگ زده بود واسه رابطه م.قعدی. شاید شوهر شمام بخاطر اون کار رفته 

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            
از کجا فهمیدی؟

ضبط تماس توی گوشیش مکالمشونو گوش کردم ازش درخواست رابطه کرده بود بعدم مکانش جور نشده برا رابطه 

اره میگم که خیلی پشیمونه اینکه اصلا عذر خواهی بلد نبود چندین بار عذار خواهی کرد میگه من واقعا شیطون ...

به عذر خواهی کردن نیست خوشگل خانم..رفتاراشو زیر نظر داشته باش ببین پشیمونی میبینی به لب و دهنش توجه نکن

خاک تو سرش!یدفعه مگه میشه یه آدم ساده رو ببینی ح .. ری بشی؟

باور کن تیپش ساده ساده بود من اخه چند دقیقه پشت در معطل بودم درو قفل کرده بود و من و دخترمم پشت در...دیگه لباساشا پوشیده بود زنه و فرستاده بودش تو حموم قایمش کرده بود و به من گفت اب نیست برو پمپ بزن که یعنی فراریش بده که من رفتم تو حموم و به زور درو باز کردم دیدم زنه تو...دیگه زدم تو گوش زنه ولی شوهرم منو گرفت ک اون فرار کنه...خیلی بد بود‌‌‌...من قشنگ یه نیم سکته را کردم

2706