2737
2734

سلام من ریزش موی شدید دارم هر کاری کردم خوب نشد ، هیرتامین مصرف کردم ۵ دوره ، چندتا دکتر خیلی خوب عوض کردم ، دکتر طب سنتی رفتم ، کلی روغن و محلول ضد ریزش امتحان کردم هیچی به هیچی یعنی . 

آزمایش هام هیچ مشکلی نداره ولی از سن کم پلی کیستیکم که قرص دیان میخورم و سابقه ریزش مو داریم تو خانواده

شنبه وقت مزوتراپی دارم با برند هیرفیلر، امیدوارم جواب بده چون واقعا خسته شدم😔 موهام داره کم حجم میشه و نمیدونم دیگه باید چیکار کنم:(

🍃رویاهات رو زندگی کن... اجازه نده درونت بمیره.🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فقط یکی دو جلسه رفتم‌پی ارپی بعدش بخاطر مشکلات مالی نشد برم😭

راضی بودی از همون ۲ جلسه؟ آره خیلی گرونن لامصب

2738
کره عزیزم

اها

من سوال کردم گفتن یکیش کره ایه یکیش فرانسه

که فرانسه بهتره.چون موجود نبود من انجام ندادم منتظر موندم که فرانسه ای بیاد

هربار تزریقش چقد شد؟ب من گفتن کره ای ۴۰۰الی۵۰۰

فرانسه۹۰۰

دورترین نزدیکِ من🖇❤️                                             
اها من سوال کردم گفتن یکیش کره ایه یکیش فرانسه که فرانسه بهتره.چون موجود نبود من انجام ندادم منتظر ...

عزیزم هیر فیلر فقط تولید کره است ، چیزی که شما منظورته برندهای دیگه ی مزوتراپی هست ، نه عزیزم قیمتش خیلی بیشتره جلسه ای ۲ میلیون🥲، حداقل ۸ جلسه به بالا تزریق میشه

عزیزم هیر فیلر فقط تولید کره است ، چیزی که شما منظورته برندهای دیگه ی مزوتراپی هست ، نه عزیزم قیمتش ...

اره دیگه گفتن یکی داریم تولید کره یکی تولید فرانسه

چقد گرون،ب منم گفتن چندجلسه باید ادامه بدم

البته من فقر اهن دارم بیشتر ریزشم بخاطر اونه

امیدوارم جواب بگیرین

دورترین نزدیکِ من🖇❤️                                             
اره دیگه گفتن یکی داریم تولید کره یکی تولید فرانسه چقد گرون،ب منم گفتن چندجلسه باید ادامه بدم البت ...

والا هیرفیلر الان گرونترینشه ولی بازخورد مثبت زیاد داشته ، دو روز دیگه جلسه اولمه

2706