2733
2734
عنوان

مامانای باردار میشه بیاین

226 بازدید | 32 پست

کسی بود تو 30هفته وزن جنینش 2کیلو باشه یا وزن نی نیشون زیاد بوده اما شکمشون کوچیک دیده میشده 

وزنی که تو بارداری شدم ۸۵ کیلو وزنی که بعد از یک سال شدم ۶۰ کیلو تمام خدایا مرسی بدون هیچ رژیمی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من۳۶هفته۳کیلو و۱۲۰گرم بود. شکمم کوچیک بود

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
وزنش خوبه ماشالا ..بیشتر چیا میخوری؟؟ بگو ب ماهم

من هنوز باس وزن نرفتم میخواستم بدونم کسی بوده تو 30هفته 2کیلو باشه یا اینکه وزن نرمال باید چقد باشه اخه ابجیم مثل من بارداره تو 30هفته 2کیلو هست

وزنی که تو بارداری شدم ۸۵ کیلو وزنی که بعد از یک سال شدم ۶۰ کیلو تمام خدایا مرسی بدون هیچ رژیمی 
وزن خودت چنده؟

من اول بارداریم وزنم 65کیلو بود الان 75کیلو متسفانه وزنم زیاد شده

2738
من۳۶هفته۳کیلو و۱۲۰گرم بود. شکمم کوچیک بود

اهان خداروشکر پس منم شکمم کوچیکه میترسم وزنش زیاد نشه اخه بچه اولم 260بدنیا اومد همش بهم میگفتن بچت خیلی ریزه نمیخوام دوباره تکرار بشه 

من خودم الان هفته۳۵ هستم ۱۸ کیلو اضافه کردم!!!  وزن بچه تو هفته۳۲ دو کیلو بود  یعنی زیاد ...

اهان ممنون

2706