2737
2734
عنوان

بنظرتون این عروس نرماله؟؟؟

714 بازدید | 57 پست

بچش اسهال استفراغ گرفته رفته خونه مادرش اینقدر بچه رو نگه داشته آب بدنش رفته داداشمم سر کار بوده خبر نداشته لحضه آخر که بچه داشته میمرده آوردن بچرو داداشم بردتش دکتر یک روز بیشتر بستری نبوده خانم بزور مرخصش کرده دکتر گفته پلاکت خونش پایین اومده رنگش شده زرد گفته خوب نشه باید بهش خون وصل کنن الان یکساله سه بچه هنوز بلد نیس غذا بخوره قطره هاشو که اصلا نداده در طول روز فقط یه پوشک براش عوض می‌کنه دیدم دستشویی کرده بچه رو با دستشویی خوابانده تا صبح همه وسیله بچه زخمه اونجاش بخدا نگین به من ربطی نداره من دلم برای بچه میسوزه بمیرم براش خدایا حیف این بچه می‌دادی به کسی که لیاقتش داشت ای خداااااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرشوهر بازی درنیار اسی 

کسی که باید شاکی باشه برادرتونه نه شما 

هیچ کس هم اندازه مادر صلاح بچشو نمیدونه 

دلتو بیخیالی یادش بده 💃 هر طرف که باد میاد بادش بده 💃دیروز که گذشته💃 فردا رو کی دیده💃 پس امروزو عشقه 💃 مبادا که بشینی به عشقی چشم بدوزی 💃 تو این دوره و زمونه به آتیشی بسوزی💃 اگه نخونی نرقصی خوش نباشی تو زندگی باختی 💃 اگه نخوری نریزی و نپاشی تو زندگی باختی 💃
2728

واقن میگی؟اخه اینارو از کجا میدونی از کجا میدونی پوشکشو عوض نکرده شاید اگ بهت گفتن زیادی بزرگش کردن اخه مگ میشه یه مادر اینطوری باشه 

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘
2738

انسانیت این حق رو ب شما میدع ک دخالت کنین و ب زنداداشتون گوشزد کنین

اقایون درخواست ندن                       من قرض کردم تا برات خرج کردم               من کف خیابون وبرات فرش کردم     من واسه داشتنه تو نذر کردم         من تو رو ی فرشتع فرض کردم
خواهرشوهر بازی درنیار اسی  کسی که باید شاکی باشه برادرتونه نه شما  هیچ کس هم اندازه مادر ...

چرا فکر میکنین همه مادرااا خوب و قدیسه هستند

بیچاره بچه 

دل بی غم کجا جویم که در عالم نبینم (سعدی)

الان هم آیین های عروستون میان میگن نرماله یا نه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2706